• motorunun aküsü için shangai'a kadar gidip kazık yiyip gelen eleman..

o değil de, ilgili videonun altındaki bi yorum kahkaha atmama neden oldu;

"ben youtube'da senin kadar emeğinin karşılığını alamayan görmedim"
  • kabin memuru olduğu için sağa sola rahatça gidiyor olabilir mi acaba ? :)
    (bkz: dedim olabilir)
  • piyasadaki bir sürü boş beleş ve eğitimsiz youtuberların arasında, bünyeme ilaç gibi gelen kanalın sahibi. bu kadar kaliteli videolar çekip, bu kadar az takipçiye sahip olması türkiye’nin ne durumda olduğunu gösteriyor. gerek konuşması, gerek bilgi veren içerikleri ile son zamanlarda youtube hesabımın vazgeçilmezlerinden. ekşisözlük jargonu ile: buralar değerlenir.
    bu kardeşimize bir önerim ve bir eleştirim var. içerikler gerçekten güzel, video kalitesinden anlayacağımız üzere ekipmanlar da son teknoloji, bu şekilde devam etmesini ve modern trendlere uyup kendini bozmamasını temenni ediyorum fakat piknik yapmaya venediğe gittik tarzındaki video başlıkları çok eğriti duruyor, biraz daha naif başlıklarla hak ettiği değeri bulabileceğini tahmin ediyorum.
  • kendisiyle 2012de pekin'de üniversitede tanıştık ve o günden bugüne dostluğumuz hala devam eder.
    bilgi ve kültür olarak birçok youtuberdan birkaç gömlek üstte bir kişidir kendisi. içerikleri hakkında yorum yapmayacağım fakat çekim kalitesi, düzenleme ve bilgi konusunda türkiye'de ismi anılan youtuberlardan olması gerekiyor gerçekten.
    yolun açık dost, biraz daha çaba.
  • oraya buraya gidip, aldığı şunu bunu youtube kanalında paylaşan delikanlı. işin enteresanı video içeriği gideyim ve aldım kısımlarından oluşuyor.
  • bu adam neden izlenmez abi aklım almıyor. türkiye'deki en iyi vloggerlardan biri ve hatta abartmıyorum bence alanında en iyisidir.

anlatımı güzel çünkü herif samimi. çekimleri iyi. kurgusu başarılı. videoları izlerken zaman su gibi akıp gidiyor. ayrıca motorcu. gezmeyi seviyor. süper seyahat vlogları falan da çekiyor. daha nolsun?

anlatım tarzı koray birand'tan daha iyi bence. koray'ın ilk dönem videoları iyiydi ama şu metaverse'e kafayı taktıktan sonra noldu ne bitti bilmiyorum ama eski tadı yok.

özetle anlam veremiyorum bu adamın videolarının izlenmemesine. kanalı bir shadow ban falan mı yedi acaba? yerinde olsam sıfırdan kanal açmayı bile düşünürdüm. kesin bir bit yeniği var bu işte ama takdir ediyorum. pes etmedi ve hustleetmeye devam ediyor.

aynen devam yetenekli insan, takipteyiz. entarimi sonlandırırken ufak bir önerim olacak kendisine; keskin candaş ve mert bayantemur gibi kişilerle video çekme abi. faydadan çok senin kanala zararı oluyor. senin kitle ve hikaye anlatım dilin falan bu adamlardan çok alakasız. batuhanla video çek, o en son la'de video çektiğin şef arkadaşın gibi tarzına yakın adamlarla çek bence.
  • teknolojik doğu perinçek.

adam bir ürünü kafasına koyuyor, açıyor kamerasını şişli'ye gider gibi atlayıp gidiyor çin'e. ürünü alıp otel odasında kutu açılışını, uçakta da videonun montajını yapıp youtube'da paylaşıyor.

hiç sıkmadan, açıklayıcı bir dille anlattığı ürünleri paylaştığı youtube kanalı tavsiyedir.
hesabın var mı? giriş yap