şükela:  tümü | bugün
  • az önce duyurulmuş oyun. e3 2018 fuarında daha fazla detay verilir büyük olasılık ancak once ilk oyuna 2 buyuk guncelleme daha gelecek.
  • https://twitter.com/…status/971787429022613504?s=09

şimdiden acayip heyecanlandırmıştır.

ayrıca şimdiden

umarım bu sefer los angeles falan olur harita.
  • 15 mart 2019 da çıkacak oyun.
  • ilk resmi oynanış görüntüleri gelmiştir:

youtube

beta programına katılmak için videonun altındaki linkten kayıt yaptırabilirsiniz.
  • hype trenine bu sefer binmeyeceğim, almadan önce mümkünse beta oynayıp kendim görüp sonra marco reyizin yapacağı yoruma göre alıp almamaya kara vereceğim oyun.

ilk izlenim videosu
  • zaten hali hazırda kötü olan ilk oyunun, yine kötü olacak ikincisi. bullet sponge boss'lar, bomboş loot sistemi, npc azlığı, yüksek ping.
    videoda verilen grafikleri ayrıca %75 downgrade edip elimize verecekler.
    bir ubisoft klasiği.
  • (bkz: uplay) hesabınıza girip, buradan betasına katılabilirsiniz.
  • köpekler gibi seni bekliyoruz gel be vefasız
  • son 2 senede hayatımdan 500 saat çalan, bağımlılık yapan, allah'ın belası ve lanet olası oyunun ikincisi. ilk oyun hayatımda oynadığım ilk grind oyunuydu, biraz da o yüzden kendimi kaptırdım.

2.oyunu da oynayacağım ama bu defa kesinlikle hırs yapıp, bokunu çıkarmayacağım. en azından "item kasmak" için 1-1,5 sene geçmesini beklerim. öteki türlü sen kasıyorsun adam taşşak geçer gibi 1 ay sonra yenisini getiriyor, emeklerini, saatlerini çöp ediyor.

dolayısıyla obsesyon haline getirmemenizi, efendi gibi bitirdikten sonra uzun süre beklemenizi ve zamanı geldiğinde sadece keyif için oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. özellikle oyun ömrünün sonlarında yapılan global event'lerde 2-3 ayda kasamayacağınız ekipmanı 2-3 günde kasabilirsiniz. geri zekalı gibi 3 ay uğraşmanın anlamı yok.

ben uyarayım, siz yine bildiğiniz gibi yapın.