şükela:  tümü | bugün
  • uyuşturucu tüccarları ve mafya odaklı channel 4 yapımı.

http://www.channel4.com/programmes/top-boy
  • çok başarılı bulduğum, 4'er bölümden 2 sezonluk bir dram.
  • dört bölümlü iki sezondan oluşan süper ingiliz draması. hafif bir the wire havası var, hatta arada five o duydum da mest oldum. the wire kadar değil tabi canım, sonra sövmeyin.

ağır, sade ve abartısız dram-suç dizilerini sevenler mutlaka izlesin. sevmezseniz paranızı bizzat iade edicem. bizde yanlış olmaz ablam, yerimiz yurdumuz belli sonuçta.
  • bütçe yetersizliği sonrası yayından kalkan dizi, bu hafta netflix’e geri dönüyor. sebebi ise şanslı bir hayranının olması: drake. yapımcılığını üstlenerek bütçe problemlerini karşılamış ve dizi netflix’ten devam edecek.
  • gün itibari ile netflix'e gelmiş olan dizi. henüz yorum yapacak kadar ilerlememiş olsam da bir küçük the wire geliyor a millet.
  • çok hoşuma gitti konusu nedense. o kafadayım herhal.
    izledikten sonra editlenecektir.
  • netflixte şans eseri denk geldiğim ama ilk bölümden itibaren saran dizi.

londra sokaklarını ele geçirmeye çalışan çetelerin çatışmasını konu alıyor. bu çetelerin tedarikçisi olarak türkleri görüyoruz. ve türklerden korkuyorlar. henüz 5. bölümdeyim.

özellikle ingilterenin sokak hayatı ve kültürünü göstermesi hoşuma giden detayı.
  • harika başlayan dizi. bölümler geçtikçe editleyeceğim.
  • geri dönmesi muhteşem olmuş. ingilterede uyuşturucu satıcılarının hayatlarını, kavgalarını, muhteşem sokak ve kültür detayları ile anlatan dizi. ashley walters ve kano’nun oyunculukları da başarılı.

edit: önce top boy summerhouse sezon1-2’yi izleyiniz. daha sonra ise eylül 2019’da çıkan sezonu izleyiniz. ne çektin be dushane.
  • netflixte görüp an itibariyle başladığım dizidir. bitirdiğim vakit editleyeceğim.

edit: 2 seriymiş bu dizi ilk serisi 2 sezondan oluşuyormuş ben direk 2. seriden başlamışım. yıkıldım bunu öğrenince