• merak ettiğim ve sözlükçü dostlardan yardım istediğim konudur.

arkadaşlar, dolar bazında belirli bir birikimim var. bunu emlağa yatırmayı düşünüyorum ama türkiye'de emlak piyasası bir süredir sallantıda. üstelik yurtdışına da bir damımız olsun dedim. ayrıca 400 bin dolarlık bir ev yatırımı ile kanada vatandaşlık da veriyor. bundan da yararlanılabilir diye düşünüyorum.

sizce 500 bin dolar civarında(çünkü kredi felan çekmek istemiyorum) bir meblağ karşılığında toronto'dan ev alınacak en uygun muhit neresidir? fikir verirseniz sevinirim.

şimdiden teşekkürler.
  • scarborogh bölgesini düşünmeyin ve gece vakti oralarda çok takılmayın götünüzü keserler.

gaspçısı hapçısı boldur.
  • (bkz: toki)

toronto konut idaresi..
  • torontonun "felan" bölgesi gayet nezih, sakin ve kelimeleri iyi kullanan insanların yaşadığı bir yerdir.
  • ne saçma sapan yanıtlar veriliyor,halen çaylak listesindeyim ,sözlüğün şu anki durumundan dolayı acaba tamamen vazgeçsem mi diye düşünmeye başladım.doğru düzgün soru sorulmuş doğru düzgün cevap verin
  • sözlüğün geldiği noktaya bak. kutsal bilgi kaynağı imiş. adam gibi gelip soru sorduk, bir iki kişi dışında herkes garip garip espriler peşinde. bu tavrın sebebini biliyorum ama burada dile getirmeyecem.

moderasyon bu başlığı silsin lütfen.
  • kızdırdınız enişteyi.
  • keele
hesabın var mı? giriş yap