• isyan eden erkektir.

dusunuyorum da, duzenli bir hayatı olan, aile iliskileri duzgun, gunde 1000 kere aramayan, işine gücüne onem veren bir kız hic hayatıma girmemis lan. nerde pislik, nerde ruh hastası, nerde kıskanc varsa beni bulmus amına koimmm.
    iş, aşk, internet iliskilerinde "intihar edecem, su an agliyorum, az once kendimi jiletledim" vss. diyen hayattan kopmus, koca 25-30 yasında kadinlar hep bana denk gelmis.

yol veriyorum, yine beni buluyorlar. "ooo kız cok guzel pskolojisini duzeltirim tribi" de degil. bildigin hayatıma normal bir insanmıs gibi giriyorlar, sonra kıskanclık, ask, ceblerinde tasımak istiyorlar beni. icindeki canavarı sonradan cıkarıyorlar. bence herkes, "uzun sure arkadaş kalmak iliski icin faydalı" lafına inansın. ben oyle yapacam bundan sonra beyler- bayanlar. bakalım nolacak.
  • yaklasımıyla ilgili sorunu olan erkektir diyenleriniz olacak, fakat normal bir adam da olabilir bu. bir donem sonra psikolojisi bozulup, arızalı olma adayıdır.
  • bütün erkekler de böyle düşünür ha. ben görmedim ki bir erkek 'benim eski sevgilim çok mülayimdi ama ben biraz pezevenktim işte'' desin. hay sikeyim sizin 'hep deliler beni buluyor ya :( ' tavrınızı.
  • problemli erkektir, insanın bütün tercihleri de aynı kapıya çıkmaz ki.
  • (bkz: charles bukowski)

--- spoiler ---

"bugüne kadar birlikte olduğu kadınların neredeyse hepsi ya akıl hastanesinde yatmışlardı ya da ailelerinde bir deli, hapishanede ağabeyleri, intihar etmiş bir kız kardeşleri falan vardı. harry mıknatıs gibi çekerdi öylelerini. okul bahçesinde bile, kaçık, garip ve uyumsuz tipler hep onu bulurdu. onun laneti de buydu. fakat çaresini bilmiyordu, bu sorunla yaşamak zorundaydı."

--- spoiler ---
  • sorunlu insan paratoneridir.
    dönem dönem olur arada. ambalaj kandırıyor insanı. çok da şey yapmamak lazım.
  • adamın biri doktora gitmiş doktor bey demiş her yerim ağrıyor. parmağını karnına bastırmış ağrı. kalbine bastırmış ağrı. nereye başsağlığı ağrı. doktor en son parmağın kırık ondan her nereye dokunsan ağrıyor demis
  • bunun sebebi bence artık problemsiz insan olmaması
  • hep aynı bokun lacivertini buluyorum. sorun galiba bende ama hayırlısı.
  • bazı eski ilişkilerimde başıma gelen durumdur ancak bana çok fazla şey öğretmiştir. öncelikle neşeli, iyimser ve özgüvenli olmayan kadınlardan uzak durulması gerektiğini çok iyi öğretmiştir. özellikle çok güzel olan, kendini geliştirmemiş ve dengesiz davranan kadınlarda sık görülüyor bu durum. o yüzden güzellik vs çokta önemli değil, önemli olan psikolojik olarak güçlü ve hayata karşı neşesini yitirmemiş içten gülümseyen kadınlara denk gelmektir.
hesabın var mı? giriş yap