• ya ben bu türk kızı ve türk erkeği genellemelerine uyuz oluyorum. 785 bin kilometre kare ülke lan burası. kim mesela türk erkeği? aydınlı olan mı? ığdırlı olan mı? türk kızı kim? sinoplu olan mı? adanalı olan mı?
    ülke san marino kadar olur, ismine sıçtığım liechtenstein kadar olur, anlarım genellemeyi. "san marino kızları yuvarlak götlüdür" dersin, eyvallah derim, zaten 15 tane filan kız vardır memlekette. "liechtenstein erkekleri 1.95 boyunda" dersin, kabul ederim, bi akşam kahveye gitsen tüm ülke erkeklerini görürsün zaten.

türkiye öyle bi yer değil lan. misal bu ülkenin kabul edilen iki yakışıklı erkeğinden biri kıvanç tatlıtuğ, diğeri kenan imirzalıoğlu. bunların erkek olmak dışında hiçbir ortak özelliği yok lan. hangisi türk erkeği? esmer, yağız delikanlı olan mı? sarışın, renkli gözlü olan mı?

aynı şey türk kızları için de geçerli. ben izmirliyim, şimdi de çanakkale'de yaşıyorum. bence türk kızları güzel. beyaz tenli, kumral çoğu, bakımlılar, boyları fena değil.
    git iç anadolulu olana sor, doğuluya sor, tam tersi özellik söyleyip, kızların çirkin olduğundan bahsedecek belki.
    kim lan bu türk kızı, türk erkeği?
    delirttiniz beni sonunda.
  • üst düzey bir yalandır.
    ulan bir kere benim cinsiyet kısmında ''erkek'' yazan türkiye cumhuriyeti kimlik kartı ile gezebildiğim şu yer yuvarlağında nasıl türk erkekleri yakışıklı denebiliyor? ben zaten tek başıma ortalamayı ayak bileği seviyesine indiriyorum.

inanmayın o yüzden bacılar.
  • hemen bok atmayın az da olsa dünya çapında yakışıklı denilebilecek erkekler çıkıyor türkiyede, dünya çapında güzel kadın sayımız kaç peki sıfır sıfır sıfır. güzel diye yedirilip başrol verilen kadın oyuncular avrupa'da abd'de en fazla figüran olur.kişisel olarak en beğendiğim canım ciğerim aslı tandoğan'ın boyu 1.60 falandır herhalde, eksisi olmayan güzel kadın yok koca ülkede, üzgünüm hanımlar.
  • bu coğrafyanın karakteristik yapısı bu. çirkin bir coğrafya burası kabul edin.

insanımız çirkin.

öyle ki bu çirkinlik dine, hukuka, ahlaka, topluma gibi pek çok şeye yansımış durumda.
  • yalan değildir.
    ülkedeki tüm erkeklerin aynı yakışıklılıkta olmasını beklemek zaten yersiz ancak coğrafyanın karakterini yansıtan öyle adamlar var ki, amerikan yıldızlarına değişmem. esmer olmayı kafadan çirkinlik sayıyorsanız zaten tartışmaya gerek yok.

iranlı, ıraklı, suriyeli kimi erkekler de çok ama çok yakışıklı oluyor bu arada. kuzey avrupa'nın tornadan çıkmış gibi görünen sarışın erkeklerini tercih ediyorsanız da elbette saygı duyulur.
  • ben bu tanımlamaya çok da inanmıyorum. yani bir italyan erkekler varken türk erkeklerini seçmek çok da akıllıca gelmiyor bana . bizde de var tabi , yok değil.

genelde şöyle olur , bir manken fotosu solda , sağ tarafta bir paragraf , yazı aynen şöyledir.

-türk erkeklerini ısırmaya geliyorum! (başlık)
    xxl prensia (salladım ismi) türk erkeklerini çok sevdiğini ve çok yakışıklı olduğunu bildirdi. özellikle kıllı erkeklerden çok hoşlandığını söyleyen prensia , ileri ki zamanlarda bir türk erkeği ile ilişki yaşayabileceğinin sinyallerini verdi.

bu hayali karakterin röportajdan haberi yoktur , sadece ileriki konser tarihi hakkında bilgi vermekteydi. bunu okuyan (fotosuna bakarken denk gelen yazıyı okuyan) kazım abi kendine güveni ve libidosu tavan yapar ve hikaye böyle başlar...

dünya biz erkeklere hastaaa...
  • türk kızları için yalan mı bilemem ama yurt dışındaki yabancı kızlar için pek yalan olmayan durum.
    gerçekten ne kadar arkadaşım varsa ortamdaki türk erkeklere bayılıyordu. melesa ben almanya’da italyan arkadaşlarımın düzenlediği bir partideydim, bir sürü milletten insan var partide. italyan kızların hepsi oradaki türk erkeklere ilgi gösteriyor. parti dağılınca beraber discoya gidiliyor falan.
    orada pek bi’ kıymetlilerdi yani.

edit: he bu arada endonezya gibi ülkelerin kadınları arasında da türk erkekleri çok meşhurmuş benden söylemesi. saçlı sakallı erkek olmayınca etraflarında..
  • yakısıklılık kısmı değişkendir ama oldukça erkeksidir.

bu yüzden koça götlü türk kızlarının kudurmasına ragmen slav ve avrupa topraklarında biraz fit, dil bilen ve erkek gibi gorünen bir türk erkeğinin kaldıramayacagı kadın cok azdır....

üzgünüm türk bacılarım çok üzgünüm....
    sizin dırdırınızı bir alexander, bir bjorn çeker mi hiç sanmıyorum hele o tiple...
  • maymuna benzeyeni de var benzemeyeni de var.. öküz olanı da var olmayanı da .. genetik olarak çirkin onların da elinde olan bir durum değil aslında. yuvarlanıp gidiyoruz işte.
  • ben de diyordum bakalım bugün erkeklere ya da kadınlara kim nereden giydirecek diye...çok şükür bu başlık yetişti imdada. türk erkeklerine verin veriştirin, linç edin şimdi. bakalım sırada ne var?
hesabın var mı? giriş yap