• biz portekize gideceksek sonuna kadar katıldığım kampanya. gelsin de görsünler ebelerinin nikahını sizin elinizde. açılsın bize portekiz kapıları.

edit: bütün erkeklerimiz aynı fikirde. toplanın beyler gidiyoruz.
  • küçük bir ekleme ile katıldığım teklif. olur biz gidelim, portekizli erkekler gelsin. ama türk kızları da gitsin, onların yerine de portekizli kızlar gelsin. burada portekizliler yaşasın. amk coğrafyasından da kurtulmuş oluruz. orada ne güzel tek komşu ispanya, savaş falan yok, malum şahısı da ülkenin mizanına demirbaş olarak yazarız. itelemiş oluruz. yırttık abicim, yırttık.
  • türkten cok portekizli arkadasi olan biri olarak güldügüm istek. boy 1.53 ortalamasi var lan bunlarin heryeri yakisikli olsa ne olur. he ayrica daha yakisikli portekizli görmedim portekiz dedigin avrupanin suriyelisidir.
  • sag kosede erkekler var. hazirlikli gelmis olmalilar ki, portekizli hemcinslerine gore ustun olduklari yonleri biliyorlar. bunlari siralayarak kadinlarin ne kadar sacma bir istekte bulundugunu ortaya koymayi amacliyorlar.

sol kosede ise kadinlar var. denk geldikleri barzo turk erkeklerinden yola cikarak, bahsi tum turk erkeklerine yikip, portekiz'den erkek ithal etmek istiyorlar.

...

insanlara hep ulaşılamaz olan cazip gelir. iliskilerde de ayni durum gecerli. ama gel gelelim rus kizlari gelsin, portekiz erkekleri gelsin gibi istekler bizi birbirimize dusurmekten baska bir ise yaramaz, bize herhangi bir fayda saglamaz.

bir gun birini seversiniz, o sizin icin dunyanin en guzel/yakisikli insani oluverir. gonul, renk korudur. millet ayirt etmez.
  • la olm en basitinden milli takım kadrosuna bi göz atar insan...

beklentiler giderek düşüyor sanki... yazık lan... italyanlar gelmeyince tabii!
  • kampanyayı açanları, tüm avrupa kıtasının en çirkin ve en çirkef erkeklerini seçmeyi başardıkları için, can-ı gönülden tebrik ediyorum.
  • portekizli erkek diyince aklıma gelen pek çok isim var ama bunların %90'ı futbolcu. o nedenle;

(bkz: come to beşiktaş)

buyursunlar gelsinler.
  • olur lan. türk kızından iyidir.
  • biz gitmeden önce bir sorsaydık acaba portekizli erkekler buraya gelmek istiyorlar mı?

sonra biz gideriz, kimse gelmez, mal gibi kalmayın ortada!
  • benim yerime bir portekiz erkeği gelir mi bilmem ama kısa vadede dileğinizin en azından bir kısmını gerçekleştireceğim gibi duruyor.

bulursam oralarda benim yerime buralara gelmeye meraklı bir gerzek, emin olun kendi elimle yollarım size.
hesabın var mı? giriş yap