• özlü sözlerine istanbulun birçok yerinde şahit olunabilir.

-erkeğin kalbine giden yol midesinden değil, kıçından geçer. tekmeyi basıyosun, baş köşeye oturuyosun.
  • diken yaranır taktiğini uygulayanlar da var, kul köle olanı da. ne yaparsa hep uçlarda yapar.
  • icine atmadigi tek sey turk erkegidir.
  • artık bir şiiri hak eden kızdır. sıradaki kızım, aman sıradaki şiirim -doğru veya yanlış- pek çok genellemeye maruz kalan, canım türk kızına gelsin.

türk kızı, türk kızı !
    sen ki kalbimde bir acı,
    gözlerimden aşağı yuvarlanan bir sızıntı,
    damağımda dolaştırdığım tatlı bir kırıntı,
    duş sonrası saçlarımdaki ışıltı,
    ve en heyecanlı anlarımda içimdeki kıpırtı.
    inanır mısın türk kızı,
    artık güneş daha parlak,
    hava ise pek bir berrak.
    üstün başın hep ak pak,
    neyle yıkandın sen söyle türk kızı?
    sana domalamaz dediler,
    hep hakkını yedi bu götler,
    ölümüne eleştirdiler,
    sen bunları hiç hak etmedin ki türk kızı.

görüyorum ki göbeği bir metre önden gidenler,
    seninle armut biçimli kezban diye dalga geçtiler.
    oysa yine onlardı, yaptığın şahane kekleri lümbür lümbür yiyenler.

bazen tribin bokunu çıkardın,
    hallerim var diye ortalığı ayağa kaldırdın,
    evlenmek istiyorum diye bas bas bağırdın,
    ama kabul edelim ki, sen de bu topraklarda olgunlaştın.

bu konunun tadı fena kaçtı,
    sol framede gördükçe şiir yazma fikri de aklıma yattı.
    aslında vardı dilimin ucunda fazladan birkaç lakırdı;
    fakat artık sıkıldım, noktalayacağım bu nazımı.
  • bir kadın olarak, iyi bok yiyorsun dediğim kızlardır. bi bitmedi geyiğiniz ulan hep de aynı şeyler. sanki bana kendileri uyandıklarında ortalığı kasıp kavuruyor.

ırkçılığınıza ayrıı, cinsiyetçiliğinize apayrı.
  • bir kac gündür bodrum'da bir organizasyonda gorevliydim, ekipte 2 kiz ve ben toplam 3 kisiyidik. bugün dönüş vakti geldi, otogara kostuk hemen, saat 16.00 arabasını yakalamak derdimiz. zira izmir- bodrum arasi ortalama 3 saat 20 dakika sürüyor. bir an önce eve varalim istiyoruz.

bilet almak için acentadan içeri girdik, ben adama "2 kiz 1 erkek izmir saat 4 otobüsü" dedim. kizlara yer bulundu hemen, bir yerler ayarladilar. velakin bana yer bulamıyorlar. çünkü bütün bos koltuklar bayan yani.adam çözüm üretiyor, yolcuların yerlerini kaydiriyor, söke'de milas'ta binecekleri inecekleri hesapliyor filan derken bir 10 dakika geçti. ben de bu arada
    kendi kendime düşünüyorum. " ulan, kaldi mi hala dunyada ben erkek yani istemem diye düşünen salaklar? " filan derken, bizim ekipteki kizlardan biri aynen sunu dedi:

- ayyh aramasinlar daha fazla yer tamam istemiyorum, simdi yanıma erkek filan oturturlar istemem. yarım saat gec gidelim daha iyi.

evet gerizekalı. 50 kisilik otobüste yanina oturan erkek seni sikmeye calisacak. hemen taciz edecek seni, türlü oyunlarla numarani alip sana sapiklik yapacak ya da. allah esirgesin cinsel seks teklif edecek.

sonuc: " tamam ben bununla gideyim siz yarim saat sonra gelin " dedim. hemen aldim biletimi, mal gibi kaldılar. yarım saattir yoldayım.
    topkek- nescafeden selamlar.

amina kodumun kezbanlari sizi !!!!

yıllar sonra gelen edit: ne pis ağzım varmış, şimdi olsa hayatta küfretmem. ıbret-i alem olsun diye de silmiyorum.
  • dünya çirkini, öküzü, aptalı olanları kendilerine bakmadan türk erkeklerini eleştirirler. daha iyisini gidiniz bulunuz lütfen, o kezbanlığı çekebilecek başka ülkelerden birileri çıkarsa tabi. yerli erkekleri de rahat bırakmış olursunuz.
  • yeni yetmeleri, erkekler için birbiriyle kavga ediyor sürekli.
    kızın, rakibi! olan diğer kıza yazdığına bak: "senin amını ellerimle ikiye ayırırım"
    lan kırk yıllık küfürbazım, böyle bir cümle kurmak aklımın ucundan geçmedi iyimi.
  • bahsedildiği gibi çirkin olmayan kızlar. instagramda bakıyorum, çok güzel kızlar var. instagraın yalancısıyım ama cidden çok güzel kızlar var. hakları yeniyor sanki.
hesabın var mı? giriş yap