• babalarına aşık olmalarındandır.
  • içgüdüsel bir tercihtir. doğadaki en iri, güçlü ve korkusuzla çiftleşme durumuna paraleldir.
  • alfa erkeği tercihidir. beta da böle başlık açar, ezik.
  • "maçonolacak delikanli olacağ tezeğh kohacah" diyen amcayla beni benden almis reportajdir. bu zamanda hala maco diyen roportaj esnasinda bir erkeginde "ilkel kaldigi" ni belirttigi macolugu arayan net bir sekilde kezbandir. ha romantik demiyorum lakin dikkat ederseniz, romantik olabilmeli bire erkek her daim olmamali ama olmamasi gereken kesinlikle macoluktur...
  • kadının özgürlüğünün kısıtlanamayacağını, emir verilemeyeceğini, kadına bir eşya muamelesi yapılamayacağını savunan benim gibilerin gülerek izlediği video. erkeğin sözünü geçirmesi, masaya yumruğunu vurması vesaire bunlar direk kadına hakaret değil mi lan? kadın bir birey olarak niye erkeği kendinden yukarıda görüyor, onun sözünü dinlemek zorunda hissediyor. daha da garibi, kadın, erkek öyle söylediği için mi yapıyor yoksa iki tarafın da doğruları aynı mı acaba?

ataerkil toplumun bir getirisidir. erkekleri de tribe sokuyorsunuz, kadın korunması gereken, aciz, basit bir varlık değil ki lan. kadın da kendi kendine güçlü olabilen bir birey, insanların karakterine hakaret etmeyin, özgürlüğünü almayın ellerinden.

kadını kısıtlayınca ailesine söylemek zorunda kaldığı gibi size de yalan söyler, demedi demeyin gençler. kısacası ''ben yüz verirsem kesin fazla ilgiden bunalır veya götü kalkar'' diye düşünmeyin. ne hissediyorsanız onu yaşayın, engellemeyin kendinizi. eğer karşınızdaki bu ilgiyi kötüye kullanıyorsa da gidin başkasını bulun. haydi şimdi herkes sevgilisine onu ne kadar güzel bulduğunuzu falan anlatan bir mesaj atsın, arayadabilirsiniz, hadi bakalım.
  • hiç şaşırmadığım tercih.
    aferin böyle devam erkek masaya yumruğunu vursun siz susun, bunu seksi bulun ne güzel. iki gün sonra size vurduğunda ağlamayın ama.
  • aşkına eşkiya, aynalı tahir sendromudur.
  • tecrübesizlikle alakalı.

hayatı yaşanabilir kılan, eğlenceli ve esnek (kuralsız) erkeğin önüne kimse geçemez.
hesabın var mı? giriş yap