• erkeklerde üniforma takıntısı olmadığını iddia edip üniformalı bayan görünce iç çeken *dünyada ki durum kadın erkek arasında farklı değil emin ol *
  • reddedilemeyen bir türkiye gerçeğidir. diğer ülkelerde durum nasıl bilmiyorum ama bizim kızlar üniformalı erkeklere taparlar. aslında burada tapılan güç ve otoritedir. üniforma giyen erkek; kıro, kültürsüz, maço da olsa, kızlarımızın pek de umrunda değildir. yetiştiği alt kültürün vermiş olduğu eziklik ile kendisini sistemin bir parçası olarak görme arzusuyla beraber ortaya çıkan bu fetişizm; kesinlikle rahatsız edici ve gereksizdir. üniformalı olsun, çamurdan olsun mantığıyla hareket eden bu hatunlar, evlendikten sonra birey değil de; asker karısı ya da polis karısı gibi sıfatlar alarak kendilerini ifade etme yolunu seçerler. bana göre ezikliğin daniskasıdır bu.
  • türk erkeklerinde de vardır. bir polis kendisini darp etse zevk alır bu millet.

(bkz: kadıköy'de iki polisin darp ettiği çellist gülşah)
  • 2 yıl sevgili olup nişanlandığım sonrasında bir barmenle aldatıldığımı öğrendikten yaklaşık 4 ay sonra polis evlenen eski sevgilimin yaptığı eylemdir.
  • tam tersi üniforma giyen herkes kendini bir amiral, general edasında gördüğünden bende çocukluktan beri bir antipatidir, özellikle polislere karşı. sanki o üniformayı giyince toplumdan üstün oluyormuş gibi bir havaya bürünen, kural tanımayan insanlara dönüşüyorlar. tabii böyle olmayanları da var ama dediğim gibi özellikle polis grubunda henüz bana denk gelmedi.
  • evlilik sebebim.
  • (bkz: güce tapmak)
  • yok mu osmaniye çevresinde özel harekat. osmaniye değil ama belirteyim. kesinlikle olmaz
hesabın var mı? giriş yap