• islam birliği kuracağııııızz!
    sonuç: 3'ün 1'ini aldılar.
    akp=plansızlık+kalitesizlik+vizyonsuzluk+(kandırıldık)*3
  • ''indirin bayrakları yarıya'' diyenler ne düşünüyor acaba.
    özellikle onların basın kuruluşunun linkini verelim
  • bi ümmet vardı ne oldu yaw? "ümmet" kavramının ne denli boş ve çağdışı kaldığını kanıtlayan islam ülkesi çağrısı.

diğer yandan islamcıların, hayatı asla doğru okuyamayacağının da kapı gibi kanıtı.
  • dinci hükümetimizle bile dost olmuyorlar seküler olsak ne olacak kim bilir
  • mekke hurması yiyemeyecek miyiz şimdi biz ?

ama o kadar kralınız öldüğünde yas ilan ettiydik.

gelen mesaj üzerine ekleme: zaten israil'den ithal edilen hurmaları da bize mekke hurması diye kakalıyorlarmış.

not: hayatımda hurma yemedim, yemem, sevmem. iğde severim ama...
  • şu işe yaramaz arap salaklarının kralı öldüğünde 3 gün yas ilan ettiniz bir de, ne desek boş, araplardan dost olmaz, 100 yıldır bunu anlamadıysak vay halimize.
  • keşke bizim insanımızda bunların türk düşmanı olduğunu görse
  • ay neçe sevinmişeeeem, neçe.

bunlardan dost mu olur amk?
  • suudi arabistan petrolden değil hac turizmi ile zengindir. ben ekonomi vs bilmem dünya siyasetinden de anlamam. gittim gördüğümü söylüyorum. inanılmaz bir hac turizmi. mekke medine ve cidde yi gördüm sadece ama o bahsedilen zenginlikten eser yok. çünkü ne olursa olsun dünyanın her yerinden akın akın geliyorlar. üstelik en çok türkiye den geliyor bununda üstüne en çok para harcayan yine türkler.
    onlar türk malını boykot ediyor siz de onu edin desen tek kişi çıkmaz uyacak.. o yüzden çok yapacak bisey yok. turklerin üstünden geçinip turkleri bu kadar hor gören başka ulke yok..

bu bilgi yanlışmış. çok mesaj geldi çok kinadilar beni. ayipladilar örselediler.
    şimdi bu ülkenin kanunları biraz değişik. vergi vs sistemi değişik. emeklilik sosyal yardım vs hiç bir şekilde yok. krallıkla yönetiliyor ve o petrol kralın malı. prensler arasında dönüyor o petrolün parası. halka en ufak bir faydası yok. dilenciden esnafa kadar şoförü bilmem nesi hac turizmi sayesinde ayakta.
  • hayal gibi lan.

cok sagolasin akp, nasil becerdin bilmiyorum ama nihayetinde destekledigim, sonucundan hosnut kaldigim bir sey yaptin.
hesabın var mı? giriş yap