77 entry daha
  • izlemeye doyamadığım, dekorları ve replikleriyle son derece gerçekçi bir dizi.

--- spoiler ---

kiralık ev baktıkları sahneyi uzun zamandır bekliyorduk, hak etmiştik. seni seviyorum derken pınar öğün'ün oyunculuğu da takdire şayandı.
    sevinç neden gene her şeyi berbat etti, neden ali'ye bu kadar arka çıkıyor anlayan beri gelsin.

--- spoiler ---
  • orta yerinde türkanı canlandıran aktrist oynadığı rolü bıraktı ve kelimesi kelimesine olmasa da şu tarz bir cümle kurdu: ''biz bu dizide türkan hocamızı canlandırırken onun ne gibi güçlüklerle karşılaştığını çok net anladık ve onun çektiği güçlüklerin benzerleriyle karşılaştık.'' yani açık açık söyleyemedi ama söylemek istediği şuydu: biz türkan saylan'ın mücadele ettiği gerilikle, cahillikle bugün de mücadele ediyoruz ve malesef bu mücadeleyi kaybettik. tam da kanal d'nin ülker grubuna satılacağı söylentisinin dolaştığı şu günlerde, bu kadar güzel bir dizinin böyle aniden ve sebepsiz yere bitirilmesi beni çok derinden yaraladı. bunun değişmesini çok isterdim ama malesef ki bazı insanların hiç umrunda değil ve bu durumların da değişebilmesi için farkında olan insanların sayıca artması gerekli. yani çok zor...
  • bilmiyorum ben mi fazla hassasım ama bu dizi çok güzeldi ya, şu son bölümünde de sürekli ağlayacak gibi oluyorum zor tutuyorum kendimi.
136 entry daha
hesabın var mı? giriş yap