1521 entry daha
  • kendisi ile 2000 yılında biriktirilen gazete kuponları ile alınmış bir a1018 ile başlayan 11 yıllık birlikteliğimi , sevgililer gününde güle oynaya vodafone geçerek bitirdiğim gsm operatörüdür.

kendilerine buradan güzel bir kadın ismi olarakta kullanılan elvedayı armağan ediyorum...
  • (bkz: #22490471)
  • kurumsal abonesi olarak web sitesi üzerinden yine kurumsal seçeneği ile yurtdışı avantajlı paket tarifelerine bakmak istediğinizde ve hala kurumsal sayfasında bulunmanıza rağmen size çaktırmadan bireysel yurtdışı tarifelerini gösterek yanıltan web sitesine sahip türkiyenin benim gözümde lider değil yanıltıcı gsm operatörüdür.
  • müşterileri elinden kaçmasın diyerek kampanya üzerine kampanya yapan gözümdeki yeri çoktan düşmüş gsm firmasıdır.

ben bu şirketi anlayamıyorum. şimdi sen zamanında türkiye`nin lider gsm operatörü olarak herkese prestij simgesi olacak şekilde hizmet ver. ancak fahiş fiyat politikanla herkesi üz ve ciddi manada canını sık. buna rağmen sen bu insanları yani bizi müşterilerini sevindirecek hiç bir şey yapma üstüne üstlük umarsızca ve amaçsızca senin sadık müşterilerin olan bizleri de olur olmadık faturalarla yüzleştir.

müşteri hizmetlerini aradığımızda işinize gelirse bizde böyle tavrı ile başbaşa bırak. yurtdışına çıkıldığında anne ben vardımdiyecek kadar konuşma sonrasında uçak parasından beter ücretleri döşe , ırak ellerde bizi mağdur et.

sonra gelip bana neden turkcelli olmuyorsunuz yada neden turkcelli bıraktın diye yalvar yakar ol.

şöyle bir bakıyorum ve anlıyorum ki kurumsal abonelerine güveniyor. bildiğin nasılsa bizde diyerek baktığı kurumsal sürüyle müşterisi sayesinde düzenli ödeme almasıyla ayakta duruyor.

yavaş yavaş onlar da elini ayağını çektiklerinde ilk alt ay fatura yollamayacağız yeminlen , bak buraya yazdım , parmak yala masayı çiz , bile yapsa geri dönüşü olmayacaktır.
  • sadece data iletişimi için kullanılsın denilerek alınan x533 0xxxxxx şeklinde sadece data için tasarlanmış hattı yurtdışı sesli görüşmeye açıp!! , yurtdışı data kullanımına kapatarak , üst yönetim kişilerini italya`da da mağdur etmeyi başarmış başarısız iletişim firmasıdır.
  • kurumsal hatlarınıza online işlem yapmak için web sitelerinden sadece internet explorer ile işlemlerinizi doğru yapabildiğiniz iletişim firmasıdır.

(bkz: hala internet explorer 6 kullanan insan)
  • cağrı merkezini aradığınızda "şuan sistemlerimizde yapılan iyileştirme çalışmaları nedeni ile işlem yapamıyorum" şeklinde ön uyarı ile cevap vermeyen bir numaraya yönlendiren, fiyat politikası sebebi ile yıllardır insanları canından bezdirmiş gsm operatörüdür.
  • müşteri hizmeleri yetkilisine ulaşmanın bazen matematik problemi çözmek kadar uğraşı gerektiren gsm operatörüdür.

şimdi kendinizi aşağıdaki senaryoda ne şekilde ilerleyeceğinizi düşünerek okuyun.

bilenler bilir bodrum`da kargı koyu ve orada güzel bir iskele olan plajı ile huzurla denize girebileceğiniz bir yer mevcuttur. şimdi bu senaryoya göre burada kafa dinlerken laptop yada benzeri bir bilgisayardan başka ve sadece turkcell vinn cihazı ile internete bağlanıyoruz. herhangi bir sorun yok. cep telefonu modeliniz ise kişisel sebeplerden yada bir sebepten başka operatör kullandığınız iphone 5.

vinn cihazı ile daha geçen gün süper bağlanırken bugün niyeyse bir türlü bağlanmıyor. sorunun bilgisayarda olmadığını anladınız ve turkcell ile görüşmek istediniz.

işte burada dananın kuyruğu kopuyor.

turkcell müşteri hizmetlerini nasıl ararsınız ?

sabit bir telefon yada başka bir operatörden turkcell müşteri hizmetlerini aramak için 0 532 532 00 00 numarayı tuşlamalısınız.
  • kurumsal aboneleri için official web sitesinde yazan tarife içerikleri ve fiyatları hatalı olan, telekom operatörüdür.
    bu official link

kurumsal olarak kullandığımız indirimli hat değişikliğine imkan sağlayan bir sözleşmemiz var. fiyatlar fena görünmedi, bir çok hattımızda, üst pakete geçelim dedik.
    "abi, fiyatlar onlar değil, doğrusu budur" şeklinde müşteri temsilcimizden mail aldık.

hani, tercih edecekseniz, karşınıza neyin çıkacağını bilin.
738 entry daha
hesabın var mı? giriş yap