222 entry daha
  • tüm satış stratejilerini eksik bilgi vererek müşterilerini kandırmak üzerine kurmuş firma. siz siz olun uzak durun diyorum. biraz vaktiniz varsa neden almamanız gerektiğini anlatayım. şimdi birde bu meziyetlerini bu konuda uzman diğer firma olan digiturk le birleştirerek voltranı tamamlamışlar. diyelim size bir kalem satıyorlar, bu kalemin tutma yeri mükemmel, radyosu var, kliması bile var diyerek satıyorlar. ama kalemin mürekkebi yok demiyorlar. siz aldıktan sonra farkediyorsunuz. şikayet için aradığınızda ise klimayı takana sorabilirsiniz diyor, klimayı takan radyoyu takana sorun diyor. bu şekilde bir yıldırma politikası içindeler.

ben bu "kandırıcılardan" superonline paketi aldım. geçiş sürecim inanılmaz meşakatlerle dolu oldu oraya girmeyeceğim. bin bir türlü zorluktan sonra fiber 3 lük denen kampanyaya geçmemle birlikte hızım 25 megabit akk da 75 gb yapıldı. geçiş sürecinde bana eksik bilgi verdiklerinden dolayı tam bir hafta işi gücü bıraktım superonline ile ilgilenmek zorunda kaldım. daha sonra digiturk aradı. efendim bik bik, size internet paketinize 10 tl ek ile birlikte digiturk paketi verelim, digiturk kutunuz da digiturk play kutusu olsun dediler. bende tamam verin bakalım dedim. (kendim kaşınmıştım) eve geldiler normal kutu. aradım, size bayi satmış, ses kaydı da tutulmuyor dediler. lanet olsun, normal kutuyu takın dedim. bu sorunu da mağdur olarak geçtikten sonra bana hediye ettikleri turkcell tv paketinden sinema filmi izlemek için sitesine girdim. sitede özel bir kod istiyor. aradım müşteri hizmetlerini, bayiniz satmış onlardan alın dedi. güldüm kapadım.

sonra bir baktım benim hızım 10 megabit. aradım hemen, digiturk paketine geçiş yapmışsınız. orada da hız 10 megabit dedi karşımdaki ukala ses. bana bunun bilgisini vermediler cümlesini belki 20 kere tekrarladım, tekrar söyledim. bayinizle görüşün diyorlar başka birşey demiyorlar. müşteri şikayeti yapacağım o halde diyorum, sadece bilgisayar anketine yönlendirebilirim diyor. çağrı merkezinde çalışan tüm personelinde tek amacı yıldırıp lanet olsun dedirtmek. yukarıda anlattığım üzere illa ki alacaksanız yazılı sözleşme isteyin. kesinlikle çağrı merkezinden paket almayın eksik bilgi verip kandırıyorlar.
1137 entry daha
hesabın var mı? giriş yap