• başbakan diyemiyorsa biz hiç diyemeyiz diye devam edilesi rte beyanı. sen ki ülkenin başbakanı, geleceğin başkanı hatta direkt padişahısın ulu rte, sen turkcell telefon dinlemez diyemiyorsan e valla bize bok yemek düşer. vardır bir bildiğin.

(bkz: ağanın poku üstüne pok olmaz)
  • diyemem ben şahsen.
    az önce anneme al gazete oku canın sıkılıyorsa dedim telefonda.
    bir süre gazete ile ilgili sohbet ettik okuyamıyorum boşuna para veriyorum dedi konuşmanın içerisinde.
    kapatmamız ile turkcellden 2 mesaj geldi. gazetelik uygulamasından gazetelerinizi ücretsiz okuyabilirsiniz hatta bugün hep ücretsiz gelsenize, okusanız ya şeklinde...

dinlediğinizi belli etmeyin bari bir süre koyun araya.
  • sizi dinlediyse aynı mesaj bana da nasıl geldi diye düşündürüp deli eden sorgulama.

lan olm o denk gelmiştir. meşgul etme sözlüğün sol frame'ini boşuna.
  • kendi dinlemeden karşı tarafa aktarmayan gsm şirketidir gözümde. bazen telefondan saçma sesler geliyor konuşmanın ortasında allah allah diyip kapatıyorum. demek ki bunlar hep turkcell'in marifetleriymiş.

helal sana selocan, aom dididitdididitdit...
  • (bkz: #69122222)
  • adam turkcell dinler mi diyor, dinlerse ekime dinlemezse sikime kadar. google yaptığım aramaya göre reklam döşüyor, gps açık değil gezdiğim yerlerle alakalı restaurant önerisi yapıyor, reklamları kişiselleştiriyor, ayarlardan kapamama rağmen ısrarla devam ediyor. her yanım kontrol altında. ben direk saldım, işte bu da benim sikim hüsnü tadında yaşıyorum. mahremiyetin amına koyulalı çok oldu.

ayrıca özel değil genel bu genelllll.
  • az önce englishtime'dan 2 gün içinde 4. mesaj geldi. daha önce hiç mesaj atmadılar, üstelik numaramı kendilerine bırakmadım, elde edebilecekleri tek yer turkcell.

işin garip tarafı, 3 gün önce arkadaşımla "ya askerden dönünce konuşma pratiği için bi dil kursuna mı yazılsam" diye konuşmam. ne bir google araştırması, ne de herhangi bir kurs ile iletişimi geçmişliğim var.

sizce dinlenmiyor muyuz?
hesabın var mı? giriş yap