• 3 gün önce yaptığım harekettir. 1000 dk 1000 sms 3 gb interneti 25tl. turkcell'in sizi daha sikmesine izin vermesini istemiyorsanız, çok da düşünecek birşey yok.
  • türk telekom'un 3g internet hizmetiyle sinir krizi geçireceğinizin habercisidir.

tamam turkcell 3g de tam anlamıyla mükemmel bir hizmet sunmuyor, zaman zaman kriz geçirtiyor ama türk telekom yani, tekrar düşünün derim.

not: bu entry büyük şehirler dışındaki 3g hızı baz alınarak girilmiştir.
  • tam tersini yaptigimdir.
  • turkcell 65 tl ye kullandığım paketin fiyatını 110 tl yaptı.bunun üzerine 20 senelik turkcell müşterisi olarak şikayetimi dile getirdiğimde konuyu üst yönetimlerine bildireceklerini söylediler.bende hiç beklemeden aynı paket koşulları ile aylık 45 tl ye türk telekom a geçtim.dünyada hiç bir kurum yoktur ki sadık müşterisini saçma sapan fiyat politikaları ile bir kalemde kaybetsin.
  • türk telekomda halen daha devam eden bir çekme sorunu var yoksa güzel operatör
  • yakında yapacağım olandır.faturami indirmek istiyorum,ucuz, uygun olan paketler benim için uygun değilmiş. böyle bir saçmalık olamaz.sana ne aq bana uygun paketimden ...
  • kalite açısından attan inip eşeğe binmektir.
    para açısından ata sevilmektense eşeği sevmektir.

750 dk 1000 sms 10 gb pakete 28 tl ödüyorum aq. :)

edit: çok reklam koktu bu entari. turk telekom’un allah belasını versin.

edit2: çok soran oldu paketimi. yeni hat alımında ya da farklı operatörden geçişte geçerli paket. paketin ismi: selfy sarı paket.
    selfyde 25 yaşından büyük olmama kuralı var ancak yeğeniniz ya da kardeşinizin tc numarası ile selfyli olabilirsiniz.
  • türk telekom harika. evim hariç her yerde çekiyor.
  • yıllardır turk telekom kulaniyorum, bu ay 1000 dk 1000 sms 8 gb interneti vergiler dahil 27 tl deb taahüt verdim.
hesabın var mı? giriş yap