• tek kelimeyle eziyet. animasyon değil bilet almak istiyoruz. yeni yıl ile birlikte eski siteyi kullanabilme opsiyonu da kaldırılmış sanırım ve yerini kocaman kocaman satırlara bırakmıştır.
  • eski gorunume donme seceneginin kaldirildigi web sitesi (ya da ben bulamadim).
    yeni gorunumu kullanmak istemeyenler, bilgisayardan mobil siteye girebilirler. telefon ekrani icin yapilmis siteyi bilgisayarda kullanmak, mevcut yeni gorunumu kullanmaktan daha iyi resmen.

ya da kasmayin direkt telefondan yapin yapacaginizi.
  • thy'nin hiçbir düzenleme getirmediği gibi, eski sürüme dön tuşunu da kaldırdığı site. aracı sitelerden almayı düşünüyorum artık.
  • bilet alabilecek seviyeye gelene kadar 4(dört) kez bilgilerimi tekrar girmek zorunda kaldığım site. en son işi fantaziye dönüştürdü ve euro ile fiyat vermeye başladı.
    bir yazılım geliştirici olarak bu siteyi kodlayanların da, bu projeyi yönetinin de, bu projeye olur'u verip canlı'ya alanın da allah gani gani belasını versin demekten başka bir şey gelmiyor elimden
  • şirketin büyüklüğü, kullanım yoğunluğu vb ile beraber düşününce yeni sitesi tüm teknoloji tarihindeki en büyük skandallardan biri olabilir.
  • çok kötü bir web sitesidir. demode tasarımına rağmen eski sitesi çok daha kullanışlı ve derli topluydu. en azından eski siteyi kullanma seçeneğinin sunulmaya devam etmesi gerekli.
  • bu websitesini çok münasip buldum. thy’nin çapına uygundur.
  • ingilizin bir lafı var. "if it ain!t broke, don fix it." eğer bir şey yeterli bir şekilde çalışıyorsa dokunma. bu yeni web sitesi faciasını isteyene, önerene, düşünene, tasarlayana ve onaylayana bu lafı poster yapıp hediye göndereceğim.

thy biletine expediadan bakar olduk lan.
  • coklu bilet alma ozelligi aylardır calısmıyor. her browserda denedim. hani cok kenar kose bir ozellik degil. bilet almanın 2. yolu. bu kadar dev firmada nasıl boyle oluyor anlamak mumkun degil.
  • haftasonu biraz kurcaladım. sanki ikinci adıma geçilecek bir geçit buldum gibi. hayırlısı bakalım. bir iki haftaya kadar çözerim.

heheyt ! philips televizyon kumandasını çözmüş adama dayanır mı ?
hesabın var mı? giriş yap