• ben bu filmi izlemiştim. şahsım büyük kafkasya projesi eşbaşkanlığına terfi etti sanırım.
  • hep arap afgan nereye kadar ? biraz da ermeni gelsin. ukraynali bekleyenler hayal kirikligina ugradi. eksigi boyle kapatacagiz....
  • yakın zaman içinde pkk’nın ermenistan sınırında fink atacağının alameti, ortam karışır rusya veya başka bir uluslararası yapılanma doğuya girer, batı ermenistan kurulur.
  • suriye sınırındaki mayınlar temizlenirken sesi çıkmayanların bu sefer de sesi çıkmayacak. biz yine söylediğimizle kalacaz. fanatik bir ermeni'nin(sanki fanatik olmayanı varmış gibi) ülkenin göbeğinde canlı bomba patlatma ihtimali bir suriyeli'den fazladır. göğüsünden haç çıkan pkklılar ingiliz değillerdi. asala hiçbir zaman bitmedi, o kapıları açarsanız bunu acı tecrübeyle anlayacaksınız.
  • nereden mayın temizlesek oradan gelen kaçak göçmenler tarafından istilaya uğradık.
  • ermenilerin harita üzerindeki kabullerini gerçek hayata geçirmelerine yardım etmek için pek düşünceli iktidarımızın ve hizmetindekilerin yaptığı eylem. tebrikler. artık batı ermenistan hayali kuranlar ülkenin bu halinde araya kaynayıp emellerine ulaşır artık. allah'tan nüfusları az bunların da biraz vakit alır yapmaları...
  • bence ülkeyi kapatıp gidelim. en temizi. sanki abdullah öcalan bizi yönetiyor gibi hissediyorum ya. her karar aleyhimize. yaptıkları her hamle bizi uçuruma daha da sürüklüyor.
  • geç bile kalınan sevindirici gelişme.
    sınır güvenliği başka şey, mayınlı arazi başka şey. iki konuyu birbirine karıştırmayın.

türk silahlı kuvvetleri mültecilere karşı sınır güvenliğini sağlamada muktedirdir, eğer buna rağmen mülteciler rahatça sınırı geçebiliyorsa bunun sorumlusu başka yerler.

mayın denilen bela insan-hayvan çoluk çocuk demeden öldüren sinsi bir katil.
    inşallah tüm dünyadan temizlenir.
  • eğer türkiye kökenli ermeniler gelecekse, mayınlar da temizlensin, sınır kapıları da açılsın, hepsine vatandaşlık da verilsin. eğer türkiye'ye fazladan insan lazımsa kabul edilmesi gereken, zaten bu toprağın insanı olan, ermenilerdir.
hesabın var mı? giriş yap