• benim gay kardeşlerimi evlenme vaadi ile kandırıyorlar.
  • lisans bitirme teziymis...
    yalanini siksinler
  • elit gayler gariban gayleri 'gel sana arabada seker vericem' diyerek kandirir ve kuytuda agzina vermek suretiyle cumshot yapar. o sekilde attirilmisken elit gayler arabalarina biner ve gariban gayleri kuytuda tek basina birakarak uzaklasir. dönüs yolunda yalniz yürürken issiz gaylerle karsilasirlar ve issiz gayler 'tovbe estagfurullah senin yuzune nolmus rengin kaçmis iyice söyle bir uzanman lazim' diyerek kandirir ve uzanan gariban gayleri oracikta siker. iyice mazlum bir sekilde eve dönen gariban gaylerin zili çalar , hdp heyeti gelmistir, biz'ler meclise , sizler vazelin ve bir adet gül paketiyle devlet yardimina diyerek gariban gayi kandirmaya çalisirlar. artik akli basina gelmis gariban gay 'siktirin gidin lan evimden burda da mi rahat yok' derken heyetin ortasindan birden selo çikar ve saz çalmaya baslar. müzige karsi koyamayan gariban gay reyini artik hdp'ye vermeye karar verir.

kaynak: yüksek lisans 1. dönem ödevi (notumu yükseltmek için)
  • fakirine ibne zenginine gay derler.
  • *taksimde lgbt gününde yapılanlar türkiye gay camiasının sadece fuhuş takımı. fuhuş takımı tüm gay camiasını etkilemeye çalışıyor ve baskı altında tutmaya çalışıyor. çünkü gay pastasını onlar yiyor ancak türkiye gay camiası hep fuhuşlukla hatırlanmak istemiyor. normal sıradan hetero-hayat gibi birliktelik sürmek isteyenler çoğunlukta. bu tür eylemlerin türkiye gay camiasını yanlış tanıttığını söylüyorlar.

--

bu kısma ciddi itirazlarım var. gay çevresi oldukça (bak oldukça dedim) geniş bir heteroseksüel olarak bugüne kadar tabii ki pride'dan şikayet eden ve frapan lgbtlerden rahatsız olan insanlarla tanıştım.

tabii ki lgbt camiasını genellemek yanlış. her tür insan var. hetero gibi birliktelik sürdürmek isteyenler, günübirlik ilişki isteyenler, butch lezbiyenler, feminen veya maskülen eşcinsel erkekler, translar vs. bir çok farklı anlayıştan insanlar var.

ama pride için "sadece fuhuş takımı" gibi yakıştırmalar yapılırsa, o teze bakıp her sene fuhuş takımı olmayan arkadaşlarımla orada olan biri olarak kıçımla gülerim. pride'da toplum tarafından anormal görülen kıyafetler giyen, makyajlar yapan ve davranışlarda bulunan insanların yaratabileceği negatif etkiden haberdarım. ama bunu eleştirmenin yolu "fuhuş tayfa" diyerek birbirini dışlamak değil. dayanışmaya ve birlikteliğe en fazla ihtiyacımız olan bir dönemdeyken insanları fuhuş takımı, hetero takımı diye etiketlememek lazım.

ha bir de şu var: lisans bitirme tezinin bulgularına bakıyorum, sonra sonuçlara bakıyorum. bulgular bizi adım adım sonuca götürmediği gibi, çelişiyor da. frapan ve stereotipik tarzı olan lgbt bireyler fuhuş takımı olarak değerlendirildikten sonra sonuçta geçen ifade aynen şu: "toplumun ürettiği normatif kurallardan veya değer sistemlerinden yola çıkarak, bir başkasına değersiz ya da daha anormal diyemeyiz.. anormal dediğiniz bir şey doğal olabilir."

yani sanik birkaç satır yukarda heteronormatif değerlere göre "normal, sıradan hetero gibi yaşamak isteyen gayler" grubunun karşısına açıkça "şu anormal fuhuş takımı"nı koymamış olsa inanabileceğim çıkarımlara. şayet o "normal çoğunluk gayler" azınlık olanları "fuhuş takımı" olarak görüp onlar üzerinde tahakküm kurmaya çalışıyorsa... ay tahakküm ne ayol. tabii ki toplumun cinsiyet ve cinsellik üzerinden herkese dayatmaya çalıştığı ahlak yargılarının karşısında yine biz olacağız.

buyrun bu da benim doktora bitirme tezimdi. en azından bulgularımla sonuçlarım örtüşüyor.

edit: şimdi dikkatimi çekti de, o nasıl kaynak lan ahahahhahaha. kaynak götüm demekle aynı şey. mla mi kullandın kardeş, yoksa apa mi? ben el alışkanlığından chicago kullanıyorum yanlış anlaşılmasın.
  • ay hepinizle nasıl uğraşalım ki ben anlamıyorum. tez yazmış hala diyor ki nüfusları şu kadar. rabbim sen bize sabır ver! oha bi dk şuan müslüman gey miyim? yoksa bunun kültürel altyapıyla ilgisi olabilir mi? hemen tez yazmalıyım. oha bi dakka lan ben gey değil gaymışım. gaybana geceler!

şimdi günümün yarısını ayırıp yazmamı gerektirecek kadar çok yanlış var. umarım bu tez sağlam bir hocaya gelir de ağzının payını alır yazan arkadaş. böyle sosyoloji olmaz olsun. gerçek sosyoloji bu değil.

hadi bir tane yanlışı söyleyecek gücüm var şuanda; lgbt günü diye bir şey yoktur. o dediğiniz lgbti bireylerin onur yürüyüşüdür.

(bkz: onur yürüyüşü) onurun ne olduğunu bilmiyorsanız size verecek bakınız bulamıyorum.

ayrıca bu kadar bilmiyorsanız tez yazmadan önce bari internete biraz bakın. hani tez diyorsunuz ya üf ne büyük bir şey. internet ulan telefonunda bile var!

(bkz: lambda istanbul)
    (bkz: istanbul lgbtt)
    (bkz: kaos gl)
  • camia değildir o olsa olsa afyonlu katolik gay taşfırın ustaları'dır
  • olum yeminlen gay camisi okuduğumdur. töbeğ töbeğ.
  • (bkz: gizli ibne)
hesabın var mı? giriş yap