• memleketimde er kişi olmanın sıkıntılarıdır.
    var mıdır böyle bir başlık?
    vala ben baktım bulamadım. bulan varsa hemen taşırız işimiz ne babacım, hammallık değil mi?

bağyanlarımız dert yanar habire dişi olmaktan ama daha 100 kıloluk buzdolabının, gavur ölüsü gibi kanepenin,
    eski, motoru bir insan ile aynı kiloda çamasır makinesinin altına girenini görmedim.
    bunları 5. kattan ındırıp 3 günde 4. hatun evi taşıyan bir amele için bir başlığın lafı olmaz.
    siz yeter ki doğru adresi söyleyin ben çizmeden, kırmadan taşırım başlığı.

/buradan yola çıkarak ilk zorluk bel fıtığı riski./

bu bel fıtığı riski hatunu yatağa atma durumunda kendini verem olma riski ile harmanlıyor ve değişik sıkıntılara gark ediyor yurdum er kişisini.

nasıl mı?
    yahu anlattırmayın işte herkes çoh iyi biliyor.
    önce hatunu bul, sonra bağla, sonra nefes alıyor mu? diye bak.
    sonra nefes aldığına kanaat getirdiysen onu bi yemeğe çıkart.
    içiyorsa bir dert içmiyorsa bir dert.
    köpek gibi içiyosa dertlerin en büyüğü.
    sonra binbir şebeklik yap, 50 farklı role bürün( sakın kendiniz olun falan demeyin suratınıza sıçarım lan, daha birinizin yanında geğirmiş adam değilken bu kadar zorlanıyorsam kendim olduğumda ki şansımı siz düşünün) sonra gecenin bi yarısı o yatakta taşşak şişirmece oynayın.
    ve bunu neredeyse 30 ( otuz) yaşına gelmişken yaşayın!

/özetle bel fıtığı riski/

bunları sırasıyla yolculuk esnasında yer verme,
    cem yılmaz'ın da dediği gibi sinemada sahneyi net gören tarafı onlar için heba etme,
    hatunu tuvalete taşıma zorunluluğu ve bu lojistik çalışma esnasında heba olan bir rakı sofrası muhabbeti,
    geçim sıkıntısı,
    elektrik akımına kapılma sıkıntısı,
    vs vs vs vs vs

sürer gider bu hacular.
    ha dişi mi olmak isterdin yaprraaam?
    diyenlere tabi ki hayır topraaam!
    diyerek her zaman her yerde en büyük toşşak! tezimin arkasındayım elbet ama bazen çok zorlandığımızı da belirtmeden edemeyeceğim abi.

hatuna melabaaa diye mesaj atıyoruz, e anla ki bu herif niyeti bozmuş ;)
    zükecek, bi şekilde ışık görmüş.
    yoksa merhaba demeyi bizde biliriz.
    kaldı ki "aha haha koptum" ile de muhabbetler açıp, gerektiğinde karı kız götürmüş bir neslin evlatlarıyız fakat bu kadar da insanın üstüne gelinmez ki canım!
    "merhaba" diyor!
    gelen cevaba bak; merhaba!

valla mı ya?
    yerim ben onu, dişi zülfü livaneli seni.
    (bkz: selam vermeyi sizden öğrenecek değiliz!)

edit: anam "peki o zaman" demiş şimdi de!
    oy oy oy http://www.youtube.com/watch?v=r-dgkps9ids
  • türkiyede kadın olmaktan çoktur. lakin erkeklerin sesi kadınlar kadar çok çıkmadığı ve kadınlar kadar cazgır olmadığı için hep görünmezden gelir.
  • turk erkek tipi denen gruba dahil olmak.
  • türkiye'de erkek olmak, aile ile yaşasan da evli olsan da ev geçindirme, para kazanıp eve katkıda bulunma zorunluluğuna sahip olmaktır. bu görevi yerine getirmezsen toplum tarafından ya baba parası yiyen ya da karı parası yiyen işe yaramaz adam olarak görülürsün.
  • kesin ve net bir tane biliyorum.

nasıl ki son dönemde trend "vermeyen kız kezban, veren orospu" basitliğinde ve doğal olarak öküzlüğünde erkekler tarafından yaratıldıysa; bunun sonucu olarak "türkiyedeki her erkek potansiyel ırz düşmanıdır" etiketini kadınlar yapıştırıyor.

asansörde "günaydın" desen "asılıyo lan bu" hezeyanına kapılıyorlar.
  • en büyük zorunluluk eve bakma ve para getiren varlık gözü ile bakılmalarıdır.bu onlar için zor olabilir. bundan başka da türkiye de asla çektikleri zorluk yoktur. her şeyi erkeklerin yapabildiği toplumda yaşarken zorluk çektiklerinden bahsetmek saçma olsa gerek.
  • her koşulda hamile bırakabilme kabiliyeti.
    misal, toplu taşımayı kullanıyorsun, kalabalıkta kezbonun birine yanlışlıkla değersen; hamile kalır.
    hatta göt göte bile gelsen, hamile kalır.
    şehirlerarası yolculukta yanlışlıkla bayan yanına düşersen, direkt babasın. 4 ay sonra cinsiyetini öğrenebilirsin.
    adres sorduğun kız hamile kalır.
    yanlışlıkla göz göze gelirsin, kız hamile kalır.

siz siz olun prezervatif takmadan evden dışarı adım atmayın.
    kız hamile kalır.
  • askerlik dayatması haricinde yoktur. net.
hesabın var mı? giriş yap