şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: trabzon) rizelileri bile şehre sokmazdı bunlar. ama parayı görünce araplara sattılar topraklarını. çakma vatanperverdir çoğu.
  • soru mu bu?
    tabii ki de konya
  • peygamberler şehri urfa'dır. allah peygamberini ahlaksızlığın arttığı yerlere gönderir.
  • konya
    rize
    trabzon
    adana

edit: neden adana diye çok mesaj gelmiş.
    aslında adana'yı seviyorum ama güneşe silah sıkan dayıdan sonra gözümden düştü.
    ahlaksız değil ama tehlikeli.
  • (bkz: sivas)
    bir otel dolusu insan yakmaktan daha beteri yapılana kadar en dibi bu.
  • yozgat, erzurum, afyon, konya, kayseri, rize, trabzon gibi potansiyel oruç tutmama dayağı yiyebileceğiniz şehirler, aynı zamanda en çok ensest ilişkiyi, cinsel istismarı/tacizi, sistematik tecavüzü ve nefret söylemini barındıran şehirlerdir.

bu gibi kentlerde, örneğin cinsel yöneliminiz sebebiyle öldürülebilirsiniz. ama engelli genç bir kıza bütün mahalle tecavüz eder, herkes de bu durumu bilir ve çanak tutar, ama kimsenin sesi çıkmaz. çürümüşlüğün kalesidir buralar.
  • abi yazamadım ya. kaldım yani. kendi şehrimi yazsam bir başka şehrin hakkına giriyorum.
    konya desen trabzon ağlıyor. alanya desen denizli üzülüyor. diyarbakır desen batman ulan en çok kadın biz de intihar etti diyor. erzurum desen rize ağlıyor.
    ıstanbul de kurtul. hepsinden biraz.
  • açık ara konya. ahlaklı konyalıları, mevlanayı ve etli ekmeği tenzih ederim.
  • en yobaz şehir neresiyse, en ahlaksız şehir de orasıdır.
  • ahlaksızlığın şehri mi olur? olur.. eğer bir şehirin geneli kendini ülke genelinden ahlaklı sayıp koca ülkeyi zor durumda bırakacak ahlaksızlıklar yapıyorsa olur.

cvp konya cvp kendini peygamberler şehri diye kutsayan ama bebelerle evlenmeyi doğal sayan pek çok anadolu şehri.