• ön edit: vatanseverler buraya tıklasın önce
    bizimkiler çocuk değil miydi? bunlar da kaçamaz mıydı? hanginizin ailesinde bir şehit, gazi yok? toprak ne zamandan beri korkarak, kaçarak kazanıldı?

inglizler bu kadar seviyorsa hepsini alabilirler. ingilizce olarak yapıp kendi vatandaşlarını etkilemeye çalışsınlar.

https://www.youtube.com/c/bbcnews/videos

kendi sayfalarında oooh ne güzel olimpiyatlar falan var. eğlence. bize gelince kaçak propagandası. geç bunları. bizde artık yer kalmadı.
  • dinlemediğim çığlıktır.

radikal sünni islam ile ülkelerinde iç savaş çıkarıp duruyorlar. sonra da gelip türkiye'de çığlık atıyorlar.

amk neden bütün bunlar hep aynı görüşü paylaşan ülkelerde yaşanıyor? demek ki bu kişilerin sayısı bizim ülkede çok artarsa biz de aynı şeyleri yaşarız

türkiye'nin suriye, afganistan olmasını istemiyorsak bu kafaları türkiye'ye almamak gerekir. oranın amına koyan zihniyet buraya aynısını yapmayacak mı?
  • ingiltere'ye gitsinler. orada daha güzel eğitim alırlar. zaten biz de iyi eğitim almak için ingiltere'ye gidiyoruz. ingiltere olmadı, hindistan'a gitsinler. orada yazılımın kralını öğrenirler. hayatları kurtulur. olmadı okyanusu yüzerek avustralya'ya gitsinler. yeni bir kıta, yeni bir hayat. o da olmadı bbc'dekilerin analarının amına gitsinler. bu orospu çocukları, "sizi ingiltere'ye alalım" diyeceklerine, türkiye'ye gidin demenin bedelini öderler belki.
  • sonunda aile olarak gelen bir sığınmacı gördüğümüz haberdir.
  • bbc aile olarak gelen tek kaçak göçmenleri bulmuş ve röportaj yapmış… memleketimiz akp’li doğu karadenizli oligarklar, katarlılar, çinliler, neo liberal hainler, ayrılıkçı kürtçüler ve ab uzantıları tarafından işgal edilmiş durumdadır.

göz göre göre gelen bu etnik işgale karşı sesimiz öyle gür çıkıyor ki bbc gibi propoganda ustaları bile çaresiz kalıp bu denli aleni haberler yapmaya başladı. sesimiz gür çıkmaya devam etmeli ki bu toprakları türklükten arındırmaya çalışanlar aynı şeyleri denemeye korkar olsunlar.
    bu “şer odakları” ve yerel işbirlikçileri yaptıkları ihanetle kuva-yi milliye ruhunu yeniden dirilttiler.
    tekrar kanıtlandı ki bu ülkenin mayası türkçülüktür, atatürkçülüktür.
  • ülkece bizi depresyona soktunuz ya. vallahi billahi bu mesele bizi boğuyor. istemiyoruz nasıl anlatalım?
    kişilere indirgeyince evet onlara da üzülüyorum ki pr videosu bu. bir yandan kendi küçük hayatımda kime acıdımsa yediğim kazıklar ve hangi ulu bilge demişse demiş, ünlü sözü aklıma geliyor;
    'acıma yetime, döner koyar bir yerlerine'.
    yarın bunların bize argo ifadeyle yapacağı bu olacak.
    artı eğitim istiyorum falan demiş anne. bir diğer kadın çekim var diye arkasını dönmüş. namahrem falan hikayesi. yahu biz kendi kadınlarımızı, erkeklerimizi eğitmekle mücadele ederken tekrar 19. yüzyıla dönüyoruz. okulun verdiği eğitim yetiyor mu? sizleri, ortaçağ geleneklerinizi nasıl kazıyacağız peki? daha bizdekiler duruyor. te allahım ya. biz gidelim diyeceğim, bizim gidecek yerimiz de yok.
    neyse acımıyoruz istediğiniz acıklı videolarınızı çekin. tam tersi ülkece aşırı gıcık oluyoruz.
  • afganistan'da 21 yıldır savaş var. son 10 günde ortaya dökülen savaş var algısı ve bu kadar kaçak girişin altında başka nedenler olduğunu düşünüyorum artık.
  • ağır ajitasyon dönen video.

puştlar bizim vatandaşların damarını yumuşatabilmek için eli yüzü düzgün afganistan özbekleriyle çekim yapmışlar. peştun değil bunlar. dikkatli dinleyin, türkçe konuşuyorlar.
  • edit: demeden edemeyeceğim. eğer ki bunların gelişine olumlu bakan varsa; gelenlerin %100'ü 40 yaş altı erkek. lan bu adamlar kimi sikecek? ilk kez burkasız, çarşafsız kadın görüyor gözleri. savunan varsa karısını boşasın, versin bunlara. milletin ırzına geçmeye şimdiden başladılar. mülteci destekçilerinin anasını sikseler bu saatten sonra güler geçerim.

niye geliyorlar kardeşim? karısını, çoluğunu çocuğunu korusunlar, adam olsalar savaşırlar. ne çığlığıymış.

asıl çığlığı suriye savaşı çıktığında şii türkmenler atmıştı. "biz buradaki topraklarımızı koruyacağız, kadınlarımız ve kızlarımız tehlikede. izin verin, türkiye'ye girsinler. size namusumuzu emanet edip, burada savaşmak istiyoruz." demişlerdi. başımızdaki mezhepçi vahhabiler kabul etmemişti. resmen kıyım yaşadılar. yıllar sonra öso möso kurduklarına bakmayın. iktidar türk'ten tiksiniyor. şiilerden daha çok tiksiniyor. o yüzden afgan, taliban güzellemesi yapıyorlar.

çok zordalarsa türkiye'ye kadınları, çocukları yollasınlar. talibandan korktuk, kaçtık deyip, onlara mı emanet etmişler?

ayrıca algı çalışması için açtığınız başlığı götünüze sokun.
  • 20 yıldır türk gençliğin çığlıklarını kim duyuyor? gençliğimizi yaşayamadık lan şu ülkede. sokarım bu saatten sonra ne sikim olursa olsun gelmesinler bu dünyanın bi kerizi biz miyiz amk sikildiğimiz kadar sikildik yeter artık. mülteci gördükçe çıldırıyorum artık amk geldikleri günden beri zaten krizde olan ülkeyi ivme kazandırarak uçuruma sürüklüyorlar. ev kiraları bunlar geldiği anda arttı amk. ulan bin kişi değil 5 bin kişi değil 10 bin kişi değil 100 bin kişi değil milyonlar geliyor... bu ülkeyi bitirme projesi değil de nedir sayın amkdumun sjw'cileri?
hesabın var mı? giriş yap