15019 entry daha
 • atatürk'e hakaret edenlere şöyle bir mesaj yayınlamıştır;

  "er veya geç, öyle ya da böyle bu hakaretlerinizin hesabını vereceksiniz. şeyh sait'in "ama reis bey" diyerek ağladığı gibi ağlayacaksınız. öcalan'ın "annem türk, devletime hizmet etmek istiyorum" diye yalvardığı gibi yalvaracaksınız. türk devleti ve türk adaleti ile tanışacaksınız. büyük atatürk ve silah arkdaşlarını minnet ve rahmet ile anıyoruz."

  link

  tanım: bugünlerde bulmanın çok zor olduğu atatürkçü siyasi lider.

  #161716749

  sinan oğan hakkında özeleştiri yapması gereken hiçbir sebep yoktur.

  ümit özdağ başından beri anketlerin tamamında halktan en çok desteği alan mansur yavaş'ı aday yapın destekleyelim demiştir, ancak 6'lı masa milliyetçi bir aday istemediği için halktan en az oyu alan kılıçdaroğlu'nu aday göstermiştir.

  ümit özdağ da kılıçdaroğlu yüzünden kaybedilen oylar akp'ye geri dönmesin diye sinan oğan'ı aday göstermiştir zira mevcut adaylar içinde bunu sinan oğan'dan daha iyi yapabilecek başka bir isim yoktur. başarılı da olmuştur.

  ikinci turda da sinan oğan kimsenin oyunu kimseye vermemiştir. ikinci turda herkes kendi hür iradesiyle kalan iki aday arasında tekrar tercih yapmıştır. ancak kılıçdaroğlu o kadar kötü bir adaydır ki, sırf kılıçdaroğlu cumhurbaşkanı olamasın diye milyonlarca insan istemeye istemeye erdoğan'a oy vermek zorunda bırakılmıştır. kılıçdaroğlu yerine mansur yavaş aday olsaydı bu insanlar seve seve ona oy verirlerdi.

  dolayısıyla özeleştiri yapması gereken tek sorumlular anketleri umursamayıp kılıçdaroğlu'nu aday gösteren 6'lı masadır, ümit özdağ değil.

  #161719654

  zafer partisi'ne yeri geliyor iktidara yakın kanallar, yeri geliyor chp'ye yakın kanallar söz hakkı veriyor. bu ümit özdağ'ın sorunu değil, kendisi rasyonel bir siyasetçi olarak tabii ki bulduğu her şansı deneyecek, fikirlerini elinden geldiğince farklı kitlelere ulaştıracak, bundan daha doğal bir şey olamaz.
 • amacı muhalefet oylarını bölmek olan japonya doğumlu milliyetçi.

  cb adayı sinan oğan seçimden sonra tayyibin törenine katılıp bağlılığını göstermiştir. kaç para aldı bilmiyoruz ama bayağı villa milla aldı seçimden sonra.

  daha sonra dersim çetesi lideri kk ile iş tutmuştur.

  şuan ise ibb de murat kurum kazansın diye muhalefetin oylarını bölmek için ibb adayı çıkarmıştır. ibb adayı ise bedelli askerlik yapan bir milliyetçi :)))
 • gayet iyi damardan yakalayıp arkasına aldığı iki gram rüzgarı saçma sapan adaylarla, saçma sapan çıkışlarla kaybeden politikacı.

  emin olsun iktidar partisi yaptıklarını gördüklerinde sevinçten göbek atıyordur.
 • zafer partisi'nin insan hakları, hayvan hakları, çevre savunucusu, anti-emperyalist, atatürkçü, milliyetçi lideri. gaflet, dalalet ve hatta hıyanet içinde olanlara kanmayın. hayatında tek bir gün halka hizmet etmemiş, kendi çıkarı dışında başka hiçbir şeyin hesabını yapmamış çakalların, uğursuzların, cumhuriyet düşmanlarının kendisini karalamak istemesi normaldir. girin profillerine bakın. ya bir siyasal islamcı, ya liboş bir iş birlikçi, ya da bölücüdür. ümit özdağ'a başka türlüsü saldırmaz. bunlardan birisi değilseniz, bunların sözlerine, algı kasmalarına aldanmayın. onların oylarına falan ihtiyaç da yok. vicdanınız rahat, bu yıkımda payım yok dersiniz en azından.
 • "er veya geç, öyle veya böyle bu hakaretlerinizin hesabını vereceksiniz. şeyh sait’in “ama reis bey” diyerek ağladığı gibi ağlayacaksınız.
  öcalan’ın “annem türk, devletime hizmet etmek istiyorum” diye yalvardığı gibi yalvaracaksınız.
  türk devleti ve türk adaleti ile tanışacaksınız.
  büyük atatürk ve silah arkadaşlarını minnet ve rahmet ile anıyoruz."

  selanik'ten gelen dönmeleri kahrı perişan eyle diyen bir adet vatan haini ve bu vatan hainini amin diyerek tasdik edenler için kendisinin attığı tivit.
 • erdoğan'ın "türk demek müslüman demektir." açıklamasına katılmış siyasetçi.

  https://twitter.com/…?t=osbp0qatdqvh6qsjhnbssw&s=19

  adamınız gol diyor tengriciler.
 • erdoğan'ın "türk demek müslüman demektir" açıklamasına "kültürel ve tarihi" olarak katılmış siyasetçi. ki doğrudur. bizim insanımız müslüman olmasa bile dine dair ifadeler kullanır/bunlarla yaşar.

  hiçbir üfürmeniz birkaç dakika bile dayanmıyor. insanı narsist yapacaksınız.
 • tanımı önceden yapalım (bkz: baba muhalefet) lideri.
  dünyaya milyonlarca kez gelse milyonlarca kez kaybedecek adamın arkasında tıpış tıpış sıraya girip bize cehennemi yaşatan adamlar bugünde "oy bölüyor, akp'ye çalışıyor" diyor.bitmediler mk.
 • sığınmacı/kaçaklara ciddi ses çıkaran tek parti lideri olduğu için destekliyorum ama "türk demek müslüman demek" saçmalığına teşne olması mide bulandırıcı. bu lafı ortaya ilk atan kişi saltanat düğününe bir avuç tuzla koşan ilber ortaylı idi. insanları salak yerine koymayın!

  o tarihlerde dinlerin, milletlerin ortaya çıkışını ele alan ve halka yayan bir örgün öğretim olmadığı için avrupalılar da karşılarına gördükleri türklerle müslümanlığı ayırmamış. yahu zaten ortada laiklik, milli akımlar falan yok; hiçbir millet dinden ayrı düşünülmüyor. günümüzde "türk demek müslüman demek" dersen sana avrupalı ilkokul çocukları bile kıçıyla güler.

  arnavut'a da, boşnak'a da türk deniyormuş müslüman olduğunda. yahu adamlar türklüğün 5 şartı diye namaz, oruç falan sayacak zaten. ha bunu günümüze mi taşıyacaksın? o zaman "şeriat için savaşmaya gidiyorum" diyerek ülkemize gelen müslüman afgan, paki, bilmem ne için de "türk" mü diyeceksin ümit özdağ?

  ümit özdağ, tarih kitaplarından bahsediyorsun. türk tanımını tarih kitaplarında arıyorsan nutuk'a bak, medeni bilgiler'e bak!
 • sözlükte 2023 seçimleri öncesi ne kadar pirom diyen alevi mezhepçisi ve kürtçü y-chp'li varsa en az yüzde 75i şu anda ümit hocammmmmmm diyor.

  imambakır üküş zafer partisinin en büyük destekçisi olmuş vaziyette. hem de tek taraflı değil, karşılıklı. öyle ki zafer partisinin ibb adayı azmi karamahmutoğlu ile imambakır sürekli beraber geziyor. https://twitter.com/…ber/status/1747402188282863895
  azmi'yi ovuyor ve en buyuk milliyetci diyor https://twitter.com/…kus/status/1752306754161917980

  ayni zamanda imambakir denen kisi imamoglu'na destek acikliyor, imamoglu'na oy verecegiz tabi ki diyor https://www.youtube.com/watch?v=ztwwdkk7wsg ama surekli azmi karamahmutoglu ile takiliyor, zafer partisinin istanbul adayini tanittigi lansmanda en onde oturuyor https://12punto.com.tr/…agrisi-olmasi-gereken-16975

  bizzat ozdag, kk ile yapilan mutabakati bilen 4 kisiden biri imambakir'di diye twit atmisti https://twitter.com/…dag/status/1693247178938962225

  cikan haberlere gore kk, ozdag, imambakir'dan sonra odadaki 4 kisiden biri zafer partisinin ibb adayi azmi'ymis. https://kronos36.news/…lanirken-odada-kimler-vardi/

  burada herkesin sormasi gereken sorular sunlar:

  zafer partisi kimin hesabina çalışıyor?

  amaci ne?

  kiminle işbirliği yapıyor?

  taban tabana zit oldugu y-chp yapilanmasi ile niye aralarindan su sizmiyor?

  imambakır ile türkçü-milliyetci zafer partisi nasıl yan yana geliyor?

  sosyal medyada y-chp'ye verip veristiren turkculuk, ataturkculuk taslayan zafer partililer bu olanlara bakip, zafer partisini sorgulamalidir.

  14 mayis 2023ten bu yana umit ozdag tam 26 defa y-chp'nin kanallari olan sozcutv, krt, tele1 ve halktv'de en az 1 saatlik yayinlara katildi, adeta kadrolu konuk oldu. muharrem ince'ye atmadik iftira birakmayan, sokaga cikamazsiniz diye tehdit eden y-chp'nin kanallari, nicin umit hocaammmmmm diye saygida kusur etmiyor?

  bir muharrem ince secmeni olarak memleket partisi ve adaylarina bakiyorum, siyasetine bakiyorum, ok gibi dumduz, ilkeli. adaylarin hepsi pirlanta gibi. partinin soylemleri ve aksiyonlari tam ataturkcu cizgide, zerre sapma yok.
hesabın var mı? giriş yap