şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
9032 entry daha
 • iktidar ve muhalefet içerisindeki satılmış vahabi piçlerini aynı anda kudurtan lider. hoca, suudi emperyalizmine ve soytarılarına karşı meydanı boş bırakmıyor. tıpkı zamanında atatürk'ün yaptığı gibi.
 • can sıkıntısıyla başlığına girip bakalım bugün kimi zıplatmış dediğim siyasi lider. lakin uzun süredir kimseyi zıplatmıyor oluşu biraz üzüyor.
 • her ne olursa olsun, gülümser heper'e yaptığı ayıba rağmen, güncel siyasetteki en entelektüel açıdan birikimli siyasetçidir. en büyük eksisi sosyal medya tarafından kolay yemlenip her şeye atlamasıdır. niyetinin iyi olduğuna inanıyorum.
 • gülümser heper'e yapılan, terbiyesizlik mi? kadın aşı karşıtı, komplo teorisyeni, uçakların havayı zehirlediğine inananlardan biri. zaten hemen vatan partisine yalamaya başlamış gülümser teyzemiz.
 • yarın büyük kongreyi atlatıp kaldığı yerden devam edecek olan türkleri düşünen tek lider.

  atatürk çizgisinde milliyetçilik söylemine atatürk çizgisinde sekülerliği de akıllara kazımayı başarırsa, zaten desteğin çoğunu veren türk gençliği, daha fazla destek olacaktır.

  buradan başgana seslenelim, başganım sana çamur atan bu lalelerin "ama o muhafazakar, ama o islamcı" gibi laflarını ağzına sokacak bir şey yap. camide imam'a giydirmen yetmedi bunlara :) sana dinci ihtiyarlar büyük ihtimalle oy vermeyecek, zaten cuma namazına giden insan sayısı bile 1 milyona kadar düşmüş. seküler gençlerin istediği yöne daha çok gidilirse milyonlarca oy potansiyeli var. bu lagaluga yapanların en korktuğu şeylerden biri full seküler, atatürkçü, modern ve donanımlı türklerin partisi olması. burada bile zafer partisi ve ümit özdağ başlıklarında destek atanların çoğu ateist. 40 yaş altı 32 milyon seçmen olacağını hatırlatayım. bu insanlar arasında bir anket yapılsa %50'si rahat dinsiz çıkar. baraj için 4,7 milyon oy yeterli. biz barajın yıkılmasını diliyoruz.
 • mevzular açık mikrofon youtube programında o kadar saçma sorular sorulmuş ve kitlenin iq'su o kadar düşük ki, izlerken başım ağrıdı. bir de pkklı ömer faruk gergerlioğlu'nun oğlu var orada, yani ciddi ciddi acayip saçma tipler var. dikkati mi zaten gergerlioğlu'nun oğlu çekti. özdağ'a "ben babamın oğlu olarak burada değilim" falan diyor ve soruma odaklanın diyor.

  hayır heval, sen direkt babanın oğlu olarak oradasın. baban da başkalarının oğlunun vekili. ve evet, milli bir iktidarda sen ve senin gibilerin soru sorma hakkı dahi olmayacak. teröristlerin soru sorma hakkı da olmamalı zaten. sizinle aramızda fikir ayrılığı yok, siz direkt olarak bizim değerlerimizin düşmanısınız. kimse de kusura bakmasın. bir de özdağ hocanın üslubunu falan eleştiriyor, ulan senin baban çıksın oraya, sabah kadar kaç soruya insan gibi cevap verebilir? cevap verebilir mi daha doğrusu? şu küstahlığa bakar mısınız!

  ed: babası da çıkmış aynı programa. acaba pkk bir terör örgütü müdür sorusu sorulmuş mudur cidden merak ediyorum.
 • ismail türk ile ilgili bir işlem yapılıp yapılmadığını görmek için partisinin internet sitesini ziyaret ettim ancak sitenin güncel olmadığını gördüm. partiden ayrıldığını bildiğim gülümser heper (gik sayfasında) hala sağlık politikalarından sorumlu genel başkan yardımcısı olarak görünüyor. aynı sayfada ismail türk de gik üyesi.

  sayın özdağ, çok önemli bir hareket başlattınız. elbette bu hareketin içine hareketin özünden kopuk olanların ya da şahsi menfaatleri doğrultusunda hareketle paralel fikir beyan edenlerin katılması normal. ancak parti üst yönetiminde, partinizin ve muhtemel seçmen kitlenizin zihniyetiyle taban tabana zıt kişi ya da kişilerin bulunmasının sonuçları yakaladığınız ivmenin azalmasıyla kalmayacak, halihazırda size oy vermeyi planlayanların oy tercihlerinin de değişmesin sebep olacaktır.

  parti üst yönetiminde fetöyle doğrudan bağlantısı olan ya da 2004 sonrası fetöye sempati beslemiş kimse olmamalıdır.
  parti üst yönetiminde atatürk'e ve cumhuriyet'in temel değerlerine düşman olan kişilere sempati besleyen kimse olmamalıdır.

  lütfü şahsuvaroğlu'nun bile ya ciddi bir özür dilemesi ya da görevden alınması gerektiğini düşünüyorum. ancak ismail türk'ün dahi yaptırıma uğradığına dair bir bilgiye rastlamadım.

  hareketinize ve ülkemizin gençliğine yazık etmeyin.
 • biraz önce, kurultay konuşmasında tayyip erdoğan’ın önüne 2009 yılında fetö ile ilgili bir dosya konulduğunu, kendisinin bu dosyayı okuyup “bunlar casus” diye fırlattığını anlatan. ardından da “madem bunların casus olduğunu biliyordun, neden bunlarla 2010 referandumuna gittin” diye bağıran siyasetçi.

  hâlâ bu adama “akp projesi” diyen varsa ya gerizekalı olduğundan, ya da söyledikleri işine gelmediğinden diyordur.
hesabın var mı? giriş yap