• son edit: uğurlu olsun https://www.sondakika.com/…pheli-yalova-da-9679405/

edit 3: apakay şöyle bir videoyla karşılaşmış efendim:
    https://www.facebook.com/…362017031/?type=3&theater
    kendisine pek inandırıcı gelmemiş , bana da öyle inandırıcı falan gelmedi. takdir sizin.

edit 2: bir türk dedik diye derhal ırkçı ilan edildik. mesajlar vasıtasıyla sayan söven gırla. yahu burası türkiye. kürt kardeşleriniz sozde kürt kantonlarını def eylemek amacıyla ölüm serpiştirirken ozgurlukcuydu, bizim ise bir türk dememiz ırkçı olmaya yetti. he ya.

edit: sevgili yazarlar, bu çocuğu bulabilirsek bir yardım kampanyası başlatsak diyorum, hı?

orospu çocukluğudur. net.

sen kimsin lan?

benim ülkemde ne işin var ne demek?

o tehdit ettiğin, cebindeki iki kuruş parayı gasp ettiğin çocuk bu ülkede senden çok daha fazla söz sahibi.

ne idüğü belirsiz mezopotamya eşeği. o aşağıladığın çocuğun ataları yüz yıldır arabıyla kürdüyle yaşamasına rağmen ne ana dilini ne türk kimliğini ne de kültürünü kaybetmeden bugünlere geliyor.

üstelik çocuğun kemik yapısı da turanid ırka mensup olduğunu bas bas bağırıyor.

bu ülke türklerindir. bu çocuk da türk'ün hasıdır.

birisi siktir olup gidecekse topuklarını götüne vura vura sen gideceksin amına kodumun soysuzu.
  • gasp, tehdit, çocuk istismarı, adam alıkoyma ve orospu çocukluğu dahil yok yok videoda.
    (bkz: sallandıracaksın üç beş tanesini taksim meydanında)
  • zor ama; umarım yapan mahlukat bulunur ve cezasını çeker. insanlıktan nasibini alamayan bu kişilikler her gün aramızda maalesef.

ayrıca çocuğun verdiği cevaplara hayran kaldım, aynı zamanda içim sızladı. o kadar naif, masum.

--- spoiler ---
    -seni öldüreyim mi, yoksa paranı mı alayım?
    +param olmazsa ölürüm ama...

-paranı verirsen seni serbest bırakıcam indirecem arabadan
    +param olmazsa nereye giderim, ne yaparım burada...
    --- spoiler ---

yatacak yerin yok, çocuğun cebindeki üç kuruş paraya göz dikip öldürmekle tehdit etmek nedir yaa
  • (bkz: yağma sucu)

(bkz: tck madde 148)
  • şu benim adamıma yapılıyorsa yanlış benim adamım yapıyorsa doğru kafasını bırakın. sabah akşam suriyelilere küfredenler, mağdur türkmen olunca biraz frene basmış. bazısı çevir kazı yanmasın yapmış. bu suçu işleyen adamın zihniyetinden pek farkınız yok aslında.
  • bu durumu çoçuğun ırkıyla , diniyle , diliyle yorumluyorsunuz videodaki hayvandan farkınız yok. hiçkimse rahat içinde yaşadığı vatanını terkedip hep yabancı muamelesi göreceği yerlere göç etmez. tabi içlerinde böyle çaresizleri de var gittiği ülkede huzursuzluk yaratan vandallar da. beyefendiyi ortalıkta suç makinesi gibi dolaşan suriyelileri de arabasında tur attırmaya davet ediyorum.
  • yapılacak işler aşağıdaki gibidir;

1) çocuğu bulmak
    2) ifadesi doğrultusunda videoyu çeken orospu çocuğunu bulmak
    3) orospu çocuğunu adalete teslim etmek
  • suriyeli olsun, türkmen olsun, ıraklı olsun, kürt olsun, arap olsun ne farkeder. fukara çocuğu arabasında alıkoymuş, gasp etmekle ve öldürmekle tehdit etmiş, hatta belki de gasp etmiş biri var.
    bir çocuğa, bir insana bu şekilde davranan birinin dışarıda serbest gezmemesi gerektiği kesin.
  • buraya gelip bu türk arkadaşlar deyip destek olmaya çalışan şerefsizlerin bu videoyu kaydeden şerefsiz adamdan zerre farkları yok. çocuk suriyeli ya da afganistanlı olsa bu yapılanlar haklı mı olacaktı? sessiz mi kalacaktınız bu yapılanlara? biliyorum ki sizin açınızdan maalesef bu soruların cevabı evet. işte bu yüzden şerefsizsiniz. insanlıktan nasibini almamış cahil kafatasçılar sizi.
  • başlığı açan ve aynı kafada olan sözde hümanistler.

çocuk istismarıdır bu. türkmen, alman, arap fark eder mi? neden illa türkmen? türk damarına mı dokunacaksın?

bu bir türk'e nasıl yapılır mı diyelim? yoksa çocuğa mı diyelim?

şu videodaki çocuk yahudi olsa keyiften dört köşe olacak milyonlar yaşıyor bu memlekette.
hesabın var mı? giriş yap