• erkeğin penisinin keyfi üzerine kurulu sosyal politikalarda kadın politikacılar da böyle tribünleri dolduran penislere oynuyor demek ki.
    ayrıca, bu arap ülkelerindeki cinsellik manyaklığı nedir, anlayabilmiş değilim. biri çıkar, iş arkadaşını emziren kadının harama düşmekten kurtulacağını söyler. öbürü, ölen kadınla eşinin 6 saat daha cinsel ilişki kurabileceğini belirtir. diğeri, yuvayı korumanın yolunu tutuklu kadınların köleleştirilmesinde bulur.
    kadını da erkeği de iğrenç bunların. ölün!
  • beyin kıvrımlarını aldırmış bir kadının, omurilikten salladığı beyanat..

(bkz: bu islam bir şahane dostum)
    (bkz: islam bir harika sen de gelsene)

(bkz: gerçek islam bu değil)
    (bkz: o değil bu değil hangisi it)
  • islam ümmetinin doğusunda batısında müslüman kanı dökülüyor haberlerine, islamin dünya yönetiminde hiç bir dikkate alınır noktada olmamasına rağmen islam adına konuşan birinin ilgilendiği akla ziyan mesele.
    hz hüseyin şehit edildikten sonra yezidin ordusunda üst düzey bir komutan bir alime soruyor :
    insanı pire ısırınca çıkan kandan dolayı abdest tazelenir mı?
    alim: elinde hüseyinin kanı varken sen bana gelmiş pirenin kanını soruyorsun? git önce onu temizle.
  • zamanında aklidengebikusurdur'un pkk ile yürütülen savaşla ilgili bir benzerini söylediği ve bunun müslüman mantığına uygun bir hareket olduğunu iddia ettiği için linç edildi talep. çözün çözebilirseniz. sizin dininiz, benim değil, savunacak veya saldıracak halim yok.
  • "bu kariyi kapatmali" - konu hakkinda bilo aga'mizin yorumu.
  • her seferinde tutkulu kadinlar seks kolesi olsun diye okudugum ve benden olur lan diye anlik bir dusunceye kapildigim hede.
hesabın var mı? giriş yap