• 2 gündür yaklaşık 5 farklı banka/kredi kartı deneyerek istediğim kursu bir türlü satın alamadığım eğitim sitesi.

yeni hesap açıp denememe rağmen bir türlü kursu vermiyor.ödemede hep aynı hatayı ekrana basıyor.

hata : there is a problem with this purchase. you have not been charged. please contact udemy support to resolve the issue.

parasıyla değil mi oğlum, versenize!
  • https://www.udemy.com/…qnobsuqvcz0gjvuwtx4dchq+vfe=

arkadaşlar bu kod ile kurs satın alımında bana 5$ gelecek, teşekkür ederim :d
  • hızlı okuma kursu'nu kullanmak istediğim platform. eğer daha önce kullanmış olanınız ya da bir yakınınız varsa fikir almak istiyorum, teşekkürler şimdiden.
  • ileride çok büyük üniversitelerle boy ölçüşeceğini düşündüğüm öğretim konseptinin an itibarı ile en güçlüsü.
  • kurs alamadığım site. tüm satın almalarda hata veriyor.
    bilgisi olan paylaşabilir mi?
  • bende de odeme ekraninda sorun cikaran egitim sitesi. uzuyor.
  • an itibari ile ulaşılamayan platform.
  • son günlerde sunucuları çok ağır çalışan site.
    internet hızım yüksek olmasına rağmen udemy'de dosya indirmesi, video yüklenmesi insanı bıktırıyor.

umarım bir an önce el atarlar.
  • ios uygulamasindaki beceriksizlikleri ve bilgisayardan youtube'ta 1080p videolar yag gibi akarken, bunlarin serverlerinin 360p'yi zar zor oynatabilmesi sebebi ile 2019'un teknik servis kapasitesi en dusuk sirketler kategorisinde ust siralari zorlamaktadir. bu siteyi kullanirken surekli "zeynep teyze ahmet orada ise gondersene, server yine kitlendi. bi el atsin" ambiyansini hissediyorsunuz. sanki butun teknik servisi komsularin 18 yas alti cocuklari idare ediyormus gibi bi izlenim var.
  • yarım saattir kagnı gibi çalışan eğitim platformu.

yardım edelim, sahip çıkalım
hesabın var mı? giriş yap