• sünepenin teki. bence oya'ya da aşık.

en fazla hababam sınıfındaki öğrenci yaprak özdemiroğlu'na aşık öğretmen ilyas salman olabilir.

ayrıca son yaptığı hareket de çok aptalcaydı. salak.
  • asla kalitesiz değil ancak sanki edip karakterinde bir sıkıntı var. yani mesela gömlek alırsın ancak omuzlarına tam oturur ama belden daralttırmak gereklidir ya, senaryoda da edip için bir tadilat çalışması gerekli. diziyi sırtlayacak temel karakterlerden biri sonuçta.
  • kesin bir numarasi cikacak dedigim, dizinin suphesiz ki en gizemli karakteri.
  • bence merve de gençliğinde ona aşık olabilir ya da merve'nin annesiyle ilişkileri olabilir
  • selim bayraktar tarafından canlandırılmaktadır..
  • dizinin en yakışıklı adamı.
  • bir kadin olarak beni rahatsiz eden erkek tipi. hani boyle lisede universitede yakin erkek arkadaslariniz olur, ayni kafadasinizdir, beraber takilirsiniz, belki bir iki kere sinemaya, kafeye gidersiniz, sohbeti cok guzeldir. ama hep arkadas olarak gormussunuzdur onu, hatta hoslandiginiz erkekleri anlatirsiniz. aylar yillar gecer bir gun der ki ben aslinda seni seviyorum:( iste o zamandan sonra araniza sogukluk girer ve hic bisey eskisi gibi olmaz. edip'i de izlerken ayni rahatsizlik hissini aliyorum.
  • oya'ya aşık falan olmayan karakterdir. dostluğun, arkadaşlığın hakkını veren insandır dizide. kadın erkek birlikte zaman geçirme olayının tek formunun aşksal hisler olduğunu düşünen, kuzenleri ile falan evlenen toplumumuz insanlarına göre aşık diye düşünülmektedir.
hesabın var mı? giriş yap