• ınstagram hesabında gördüm. makarnanın üstüne kettle’dan su döküp ocağa koyuyo.

bilmeyenler için;
    makarna tenceredeki su fokur fokur kaynayınca suya atılır. üstüne kettle’ dan su dökülmez. olsaydı da şuraya gülerken gözünden yaş gelen emojiyi iliştirseydim...

(bkz: sen masterchefsen ben neyim)

bi’ de gitmiş yeni yarışmacı ergen emirin instagramdaki fotoğrafının altına “kardeşim” yazmış. sen de onun gibi kıl bi’ tiptin zaten.
  • instagram hesabına the first masterchef yazmış olan kişi. kardaş'ı kimse uyarmamış galiba ama türkiye'deki ilk masterchef muzaffer şenduran'dır.
  • cinsin teki.
  • trendyol'da verdiği tariflerin hiçbir olayı olmamasını geçtim, kelimeleri yutması, tükürür gibi konuşmasıyla insanı tiksindiren bir tip.
  • instagramda videoları karşıma çıkıp duran, yemeği yemeyip, ön dişleriyle kunduz gibi kemiren itici tipin teki..
  • deprem bölgesinde yardım için koşturan çocuk.

link
  • görsel
    prim içinse amk senin
  • şu günde cesetlerin kolunun kesildiği gibi bir iddia ile gündeme gelen kişi. bu iddiasının saçmalığı bşr tarafa, bu iddia ile ilgili aha bakın ne oluyor diye inananların varlığı ayrı bir saçmalık. göz altına alınması ise bambaşka bir olay.
  • ulan …. madem öyle bir şey gördün müdahale et. hadi müdahale etmeye korktun video çekip atmayı biliyorsun. video çek. anlattığın olayı görsel kanıtla destekle. velev ki öyle bir şey gerçekten yaşandı adamın afgan olduğunu nerden anladın?

bu ve benzeri sebeplerle bunun gibi halkı açık bir şekilde kin ve dusmanliga sürüklemeye çalışanlara anında müdahale edilmeli ve hapse tıkılmalı. göz altına alındıysa iyi olmuş. umarım kendine bir afgani verirler nezaret etmesi için.
hesabın var mı? giriş yap