şükela:  tümü | bugün soru sor
  • şu anda devam eden cnn türk canlı yayınında karşısındaki üç akp'liyi tek bir soruyla serseme çeviren büyük adamdır.

uğur poyraz: "hendek siyasetini övenler falan diyorsunuz, yav tamam o akademisyenlerden hendek siyasetini övenler cezalandırılsın. yahu o hendekler kazılırken orada kaymakam olanlar, emniyette olanlar, siyasette olanlar hiç mi ceza almasın. fetullah denilen iğrenç adamın elini öpmeye gidenler, salya sümük takke tespih alanlar hiç mi ceza almasın.

siz milletin evlatlarını cezalandıracaksanız aynı suçu işleyen kendi çocuğunuzu cezalandırmazsanız ben sizin adaletinize, adamlığınıza nasıl inanayım..."

cevap: kemmm kümmm ehhe 17 25

diline sağlık be hocam, yüreğimizi soğuttun
  • son yalaka bükücü
  • valla açık söyleyeyim, adamı yeni tanıdım..geçen gün bir programda denk geldim..

diyordu ki, "amerika'da 44 yaşında bir kadın hakim, trump'ın yabancılarla ilgili kararını iptal etti, türkiye'de böyle bir şey olabileceğini hayal ediyor musunuz" gibi bir şeydi..

o laftan beri takip ediyorum..

adamın özeti; taktik maktik yok..bam bam bam..

herkesin anlayacağı şekilde bu yobazların yaptıklarını çat çat çat söylüyor.

ama karşısındakiler insanı çıldırtır..o da ayrı..sabırlı adam..izleyin.
  • nerdeydin babam sen bu zamana kadar. karşısındaki 2 candaşı paket yaptı valla.
  • cnn türk'de döktüren mis gibi insan.
    karşısındaki "biz avukatlar anlıyoruz zaten, diğerleri için anlatayım" diye başladı, bişe anladıysam arap olayım.

yalnız adamın tipi tam dede tipi ha. baya 21.yy dedesi.
  • şiir gibi konuşan adam. bu ülkenin gerçekleri böyle dobra dobra yüzümüze vuran insanlara ihtiyacı var.
    o kadar mantıklı konuşuyor ki bazen içeri alacaklar diye de korkmuyor değilim.
  • buraları okuyorsa kendisinden özür dilerim zira kendisini ugurkan erez'e benzetmekteyim. bu sebeple bir türlü ne dediğine odaklanamıyorum. gerek gözlüklerinin tarzı gerek civit mavisi ceket gerek dişlerini çıkara çıkara konuşması falan sanki birazdan komple dekolte bi işte benim stilim yarışmacısı kızlardan biri "hocaam nası olmusuuaaam" diyecek de bu da "yavrum evladım o elbisenin payetleri olmamış. makyajın özensiz. üstelik yürüyüşüne calismamissin a cocugum" diyerek masadaki panoya 7 yazıp kizi ivana'ya pasliycakmis gibi duruyor. çok fena ya. koskoca hukukçu aslında yazık.
  • her gördüğüm vakit rutkay aziz'e benzettiğim avukat.
  • nezaket kuralları dahilinde, böylesine centilmence saplayanı ne duydum ne gördüm. katıldığı programda arada delirtiyorlar, kontrolü kabedecek gibi oluyor ama lafı yine çevirip saplıyor herif.

postmodern gandalf mübarek.
  • 19 aralık 2017 cnn türk'te türkiye'nin gündemi programında 5 dakikada verdiği ayar 3 cilt kitaba bedel dobra adam.

karşısında biki bik bik amerika şöyle amerika böyle diye konuşanlara 6'ıncı filoyu protesto edenlere sopalarla, bıçaklarla saldırıp utanmazca filoya karşı namaz kılan şerefsizleri hatırlatıp taşı gediğine koymuş adam aynı zamanda.