• kesinlikle katılıyorum, aşı olmayan turist gelmesin, onların canı bizden değerli değil. bir kere omurgalı olun şu millet için bir şey yapın, bir kere bize kendimizi değerli hissettirin be.
  • hiçbir yabancının enfekte olmadığını güncel pcr testi ile kanıtlayamadıkça ve aşılanmamışsa türkiye'ye girmesini ve benim ülkemde benim tabi olduğum kısıtlamalardan azade olmasını istemiyorum.
  • amac her ulkeden gelen asisiz ve pcr testsiz turistleri bir araya toplayip, super nova halinde yeni turkiye mutasyonunu yaratmak sanirim.
  • twitterda tt olması gereken hashtag. haklı söylem, ülke vatandaşı olarak bir turist kadar değer görme isteği.

(bkz: #ülkemdeasisizturististemiyorum)
    (bkz: ben insan değil miyim)
  • kesinlikle katıldığım kampanya. nereyi imzalıyoruz?
    tt falan olmalı bu söylem.
  • ılk mesaja imzamı atarım.
  • elimizdeki 3-5 aşıyı da turistlere kaptırmamıza sebep olacak kumpanya.

la olum kafayı mı yediniz? pcr testi veya 14 gün karantina istersin de, aşı istemek ne?
    aşı, aşıyı yaptıranı korur. bu kampanya ancak acentaların aşı garantili tur düzenlemelerini sağlar. hangi acentaların olduğunu da tahmin edin o kadar.
  • kesinlikle, 1 tane bile aşısız turist istemiyorum ülkemde.. kimsenin canı benim, ailemin ve sevdiklerimin canından üstün değil!
  • bu ülkede covid-19 salgınını başımıza bela eden tek sektör turizmdir. geçen yıl pik yapan dönemlere bakın, ağustos 2020 başından itibaren salgın kontrolden çıkıyor. sonra kapanan okullar, çalışamayan iş yerleri, yoğun bakımda ölen insanlar, hayatı kayan milyonlar..

başat sebebi turizm müptelası iktidar ve bu sektörün ülkeye getirdiği milyonlarca 3. sınıf götü boklu turist.

otelleri bu itlere peşkeş çekecekseniz iplerini de sağlam bağlayın. çoğu eğitimsiz ve düşük gelir grubundan olan bu çomar sürüsünün bir çoğu bizdeki çomarlar gibi aşıdan kaçıp, aşı karşıtlığı yaparak türkiye'ye gelecektir. kendi insanınızı "enjoy" şeklinde servis edene kadar bu ipsizlerin durumunu kontrol edin..
  • bende onu diyorum nerede?
hesabın var mı? giriş yap