• (bkz: der ewige laz)
  • tanıdığım karadenizli insanlara bakarak katıldığım önermedir.
    bir yandan balık yemek hani zihin açıyordu diyorum, bir yandan da durumlarına bakınca demek ki açıyormuş bir şekilde diyorum.

not: balık önemli demek ki
  • kesinlikle katılıyorum
    bu ülkede karadenizliler ona buna kabalık yapar ama şükretmez hep isyan eder
    bu ülkede doğulular hep eziklik duygusu ile nankörlük yaparlar, silahla, adam katletmeyle hak aramaya çalışırlar
    bu ülkede batılı zamanında bol yatırım yapılması, turizme sanayiye sahip olmaları nedeniyle tembelliği bir alışkanlık haline getirip sadece günü geçirirler
    bu ülkenin garibanı iç anadoluludur
    iç anadoludan kasıt ankara değildir
    kırşehir nevşehir niğde karaman sivastır
    çünkü ne kadar az yatırım ne kadar az imkan olduğunu farkında olmalarına rağmen çalışmayı bırakmayan nankörlük etmeyen yegane insandır iç anadolu insanı
  • doymak nedir bilmiyorlar.
  • ülkeyi bilmem de istanbul'un ekmeğini karadenizliler yiyor. köyden sürü şeklinde göçüp bir yer çöküyorlar, bina dikiyorlar ve köylerindeki yaşantılarına aynen devam ediyorlar. karadeniz'de istanbul'daki kadar karadenizli küme şeklinde yaşamıyordur.
  • bize her yer trabzon olduğu için diğerlerinin kültürü çok önemli değil, istediğimiz yere çöker sömürürüz. işte o kadar!
  • kaymağı yiyenlerin çoğu trabzonludur(bkz: berat albayrak)ve (bkz: trabzonlu bakanlar)
  • afyon değilmiydi ora...
  • rize ve özellikle trabzonun pahalı oluşunu göz ardı edilmesi öğrenciysen zor
  • yanlış önermedir. şu şekilde düzeltilmelidir (bkz: ülkenin kaymağını ofluların yemesi)
hesabın var mı? giriş yap