şükela:  tümü | bugün
  • tanımakta geciktiğim için üzüldüğüm nadir insanlardan biridir. kendisi pegasus hava yollarında kaptan pilot olarak görev yapmaktadır. facebook üzerinde meşhur olan uçarkene grubunun kurucusudur. hayatım boyunca hep ayağıma dolanmış olan uçuş korkusunu bana yendirmiş, çok fazla güven veren bir mizacı olan kişidir.
  • kendisi bundan 6 ay önce kritik bir by-pass ameliyatı geçirdi. çok üzülüyordu uçamamaktan dolayı. eşinin doğum günüydü. onu kutlamak için bekliyordu sabiha gökçen hava limanında. demek o kadar çok seviyordu ki kalbi dayanamadı heyecana. bu babacan insanı babalar gününde kaybettik. mekanın cennet olsun.

kızımın doğacağı tarihi söylemiştin bana. 1 şubatta baba olacaksın demiştin. bende sana " hadi be abi. tutmaz " demiştim. sende bana "hiç hata yapan pilot gördün mü? hata yapanlar mezarda dostum" demiştin. evet abi hiç hata yapmadın. 1 şubatta kızım doğdu. ilk seni aradım "abi dede oldun" diye.

çok özleyeceğiz be reis. bu yaz gelecektin izmir'e..

iyiler hep erken gidiyor. eğer cennet diye bir yer varsa orada yerin hazır.
  • yaziyorum yaziyorum geri siliyorum ama umit abi hakkinda bir cumle yazip gececegim.

hayatinin neredeyse tamamini ucmaya adamis, tanidigi herkes icin ayri ayri, gercek bir arkadas, sevkat dolu bir baba, hinzir bir kardes, ilham dolu bir ogretmen, zor gunde dost, iyi gunde keyf-i alem, basarili bir pilot, pur dikkat bir kaptan, bes yildiz bir is arkadasi, masalarda matrak, evlerde senlik, telefonda da sen sakrak, kisacasi insan gibi insandi.

ozleyecegiz kaptanim.
  • dünyanın en alçak gönüllü pilotlarından biriydi. kendisiyle tanisma ve birlikte ucma firsati yakalamış biri olarak, neden iyi insanlar çabuk dunyadan göçüp giderken kötü insanlar yasamaya devam ediyor! seni özleyeceğiz hocam. mekanın cennet olsun.