şükela:  tümü | bugün soru sor
 • arkadaşlar bazılarınız niye et yese de beyni hala bir kuşunki kadar pırıl pırıl. açtığın başlığa bak, girdiğin diyaloğa bak, olayın sonucuna bak. bunların hangisi birbirini tutuyor. yav arkadaş bunlar bir de çıkıp demiyor mu solcular çok zeki yae diye ağızlarına kürekle bi tane çakasım geliyor. zekanın z'si şu anda öldü öldü. hayreti mucip.
 • yanlış açılmış başlık.

  "ümit zileli'nin rte ve melih gökçek'i rezil etmesi" şeklinde olması gereken başlıktır.
 • ortada kovma felan yok.
  ama yıllar sonra işsiz kalan zileli'nin beyaz tv programlarında boy göstermesi var.
 • şu videoyu ilk defa bugün izledim ve 1995 senesinden dahi rte'nin gazetecilik nedir, nasıl işler hâlâ anlayamadığını gördüm.

  ümit zileli'yi savunmuyorum zira önceki programda kendisi bantlar izleyip hedef göstererek sorularına cevap almak istemiş. fakat çok güzel bir sözü var "efendim siz heralde bugüne kadar monolog yapmaya alıştınız. size böyle çanak sorular sorulacak, siz de cevap vereceksiniz, öyle mi efendim?".

  şu an bile rte önceden sorulacak soruları bilmediği programlara katılmıyor. melih gökçek ile birlikte gelmiş çocuklar gibi şikayet ediyorlar. ikisinin getirdikleri bantların toplam süresi 37 dakika ve programın otuz yedi dakikasını çalmayı amaçlıyorlar. olmayınca da dava açacağını söyleyip gidiyorlar.

  insan 23 senede kendine hiçbir şey katmaz mı?

  yorumlar ayrı bir korkunç, reis tayfası doldurmuşlar. yorum bölümünün toplam iq seviyesi 5 falan sanırım.