• şu ana kadar kimsenin değinmemesi ilginç, zara isimli türkücünün kardeşidir kendisi. günlük hayatta bu bilgi sayesinde kuruyemiş dükkanı açan adam tanıyorum.
  • bir kaç eser dışında o sesine hiç bir eser yakışmayan bir kişidir efendim. hele kalamış yorumuna, tıkalı trafikte kısıklı'dan altunizâde'ye doğru fren yapa yapa inen 10'larca ikarus otobüsün balata gıcırtısını tercih ederim. hafta içi her gün sabah saat 9 civârı kısıklı'da bulunun siz de karşılaştırın efendim; kulağınızdan umut akyürek'in sesi gelen kulaklığı çıkarınca nasıl da filarmoni orkestrasına dönüyor o balata sesleri.
  • radyo alaturkada sesini her duyduğumda kanalı değiştirdiğim şarkıcı. bir ben mi tahammül edemiyorum bu kadının sesine anlamadım? bülbül filan diyenler hiç bülbül sesi duymamış olsa gerek, resmen kulak tırmalıyor sesi yahu. bir de emel sayın ile kıyaslanmış, yok artık. bu arada tipini de ancelina coliye benzetmek için bir sürü ameliyat filan geçirmiş, benzememiş ama.
  • sesim çok kaliteli herkes duysun diye ambulans sireni gibi ötüp duran ve yeter artık hep trt nin gölgesinde kaldım diyerek popüler olmaya karar veren sanatçı.

edit: olamadı.
  • instagram'da yanında mavi tik bile olmayan bir ünlümsü kendisi; kaos gl'nin haberi olmasaydı haberim bile olmayacaktı. demek ki bir bok olamamak böyle bir şey.

hollanda ile yaşanan krizi fırsata dönüştürmeye kasıp eşcinsellik üzerinden vurmaya kalkmış. fıtrat isimli temcit pilavı ısıtılmış tabii hemen.

yalnız orasını burasını estetik ameliyatla şişirtip mahşer maymununa dönmüş bir şey için çok iddialı laflar fıtrat falan. hahaha. 1 kg botoks hangi âyetin ürünü kız umut?

heh bir de "ya benim eşcinsel arkadaşlarım da var." demiş. çok zekisin umut, biz de homofobiksin falan sanmıştık!!

zira sadece salaklar ve cahiller homofobik olur. rahat bir nefes aldım.
  • ulkedeki en korkunç ünlü kim deseler kesinlikle umut akyürek derim. plastik gibi olmuş yüzü bu nasil kötü bir estetiktir o dolgular. angelina ya benzeyecem diye kendine nasil yazik etmiş. ustelik estetiksizken cok güzelmiş. üzdü
  • izzet altınmeşe tarzı koyun dalağı titreşimli sese sahip olan hoş bir kadın. sesine maruz kaldığım her tsm eserinden nefret etme noktasına geldim.
  • güzel bir kadın ama birisi kendisine yapacağı estetik müdahaleleri kontrol altına alsa daha da süper olacak.
  • dudaklarındaki silikonu fazla kaçırmış. hatta yüzünde dudak yok, dudağında yüz var.
hesabın var mı? giriş yap