• -kar yağınca mikroplar kırılayee karikatürü paylaşılır

- mütemadiyen bedava ve ekstra bir gıda paylaşılır.

- grup ahalisine baba erenler, bacı erenler diye hitap edilir.

- çok acil karikatür lazım denir, mutlaka o karikatür bulunur. birileri de mutlaka acil karikatür lazım ne demek ya ye çemkirir.

- elinde bu karikatürün daha neti olan var mı?

- (bkz: çemçük ağız)

- bu karikatürü anlayamadımcılar.

- kızlar küfürlü karikatür paylaşır erkeklerde zırtlan esprisine sığınırak zırtlanlıkyapar.

- aynı karikatürler tekrar tekrar paylaşılır.

bak bu çok komik mesela
  • sağlam arşivcileri vardır, çok ekmeklerini yedim. ne arasam buluyorlar. takılması gayet keyiflidir.
  • evlat sahibi olan erkek üyeler çocuklarının fotoğrafını gruba atarak malum karikatürü rica ederler.
  • 3 yıldır takip ettiğim, hatta yaptığım paylaşıma gelen dörtyüz küsur beğeni ile kişisel like rekorumu kırdığım (bkz: sözlükçülerin en eften püften başarıları) zırtlan reyizin izinden giden kadim baba ve bacı erenlerle dolu mukaddes kadın anam dergahı.
  • efe aydal fanlarına bir, bunlara iki dedirten klişelerdir. liseden en yakın 2 arkadaşımın ikisi de benim gibi umut sarıkaya sevenlerdendir. lise yıllarıdayken, umut sarıkaya penguen'de çiziyorken onun sayfasını didik didik ederdik hep birlikte. o küçük küçük detay yazılarını bile okurduk. o dereceydik yani. biz bile birbirimize bu fan sayfasındaki kilişelerden oluşan göndermeler yapmazdık.

umut sarıkaya mütevazı adamdır. kendi fanlarıyla asla dalga geçmez ama bu fanlar da ironi kelimesinin vücut bulmuş hali oluyorlar.
hesabın var mı? giriş yap