• “ben böyle yürek görmedim böyle sevgi.” (bkz: bir çocuk sevdim)

koşulsuz sevgi ve samimiyet. ünal hocam seni çok seviyoruz. elbet bir gün buluşacağız.
  • eğer doğruysa ben bu siyasi iktidar gidene kadar kabul etmezdim görevi diyerek, beni yanıltan teknik direktör.
  • tam ortadoğu milliyetçisi.

bilgi yok.

haykırış çok.
  • gerçek bir ülkücüdür, dik duruşludur, omurgası ne eğilir ne bükülür. böylesi dava adamlarına oldum olası saygı duyarım, hakediyor da. mecliste namuslu insan nüfusunu artırmış olur. yolu bahtı açık olsun, umarım seçilir ve meclise girer.

tanım : türk futbolunun efsane futbolcularından, kara boğa.
  • sahte kabadayı, eski futbol katili olan şahsı ne tokatlar ünal karaman milletvekili olursa.
  • trabzonspor'un efsane isimlerinden biri olan teknik direktör ünal karaman siyasete atıldı.

abdullah avcı'nın görevden ayrılması sonrasında adı trabzonspor ile anılan tecrübeli teknik adam, memleketi konya'dan iyi parti milletvekili aday adayı oldu.

başvurusunu bugün yapan karaman'a daha önce mhp'den de milletvekili adaylığı teklifi gelmişti.

--- spoiler ---

trabzonspor'un eski kaptanlarından efsane oyuncu ve eski teknik direktörü ünal karaman siyasete atıldı.

son olarak göztepe'yi çalıştıran ünal karaman, 31 ağustos 2021 tarihinden beri boşta bulunuyordu.

avcı'nın ardından ismi trabzonspor'la anılıyordu

trabzonspor'un abdullah avcı ile yollarının ayrılmasından sonra ismi camia ile anılan ünal karaman memleketi konya'dan iyi parti milletvekili aday adayı oldu.

mhp'den de teklif gelmişti

bugün başvurusunu yapan karaman vekil olmak için genel merkezden "olur" bekliyor.

ünal karaman'a, daha önce mhp'den de milletvekili adaylığı teklifi gelmişti.

--- spoiler ---
  • iyi parti'den milletvekili aday adayı olan eski teknik direktör.
  • ünal karaman denilince düğünü aklıma geliyor. nikah şahidi rahmetli türkeş'ti, eşinin başında 3 hilal ve kendisinde de hilal bıyık vardı.

söylenene göre milletvekilliği için aday adaylık başvurusunda bulunmuş. hayırlı uğurlu olsun.
  • trabzonlu değilim, milliyetçilikle bir alakam da olmadığı gibi hazzetmem de ama eğer bu adamın trabzonspor'dan ayrılma nedeni berat albayrak la yaşadığı diyalogsa gerçekten gözümde kaliteli bir adamdır. vekillik yolunda başarılar.

ilgili dialogla alakalı dedikodular da şöyle;
    kaybedilen bir maç sonrası berat efendi hoca bu takımın hali ne böyle deyince ünal hoca dururmu yapıştırmış cevabı;
    biz size bu ekonominin hali ne diye soruyor muyuz?
  • trabzonlu olduğunu sanıyordum, konyalıymış.
    bir de evlenirken eşinin gelinliği akılda kalan bir detaydır benim için.

adaylığı kendisi için de iyi parti için de vatan için de hayırlı olsun.
hesabın var mı? giriş yap