• (bkz: united 93)
  • 11 eylul saldirilariyla alakali her seye inanirim, hatta inaniyorum da bu ucusun hikayesine inanamiyorum arkadas. bu ucustaki insanlar nasil ikiz kulelere giren ucaklarin haberini aldi? cep telefonundan almalarina imkan yok cubku daha bi kac saat once sirf bu merakim nedeniyle hem new york'un uzerinde hem de charlotte'in uzerinde telefonu acip baktim ve 2013un teknolojisiyle "no service" yazisini gordum. hem de amerikanin en genis kapsamli sirketi at&t ile. bu adamlar 2001'in o teknolojisiyle bunu zaten basaramazlar. ucaktaki telefondan aileleriyle irtibata gectiler deniyor ama bu da cok sacma cunku bu teroristler salak degilse telefonu eline alani parcalardi herhalde. bilmiyorum da biraz sakat bu iddialar bana gore. beyaz saraya giderken dusurduler gibime geliyor. zaten pentagon'a giren ucagi da anlamadim zaten. ayyorlamam bu kadar.
  • 11 eylul teror saldirisinda dusen ucaktir. her olayi susleyip pusleyip kahramanlik ve dram slklstlran amerika sonrasinda konu hakkinda cekecegi iki kurusluk filmlerle, yazacagi kitaplarla cebini doldurmasini cok iyi bilmektedir. zira bu devletin mevcudiyetinin temeli damarlarindaki asil parada mevcuttur.
    (bkz: united 93)
    (bkz: remember me)
  • amerikan hava kuvvetleri tarafından düşürülmüştür. bu kadar net
  • bu hikayeyle alakalı kahramanlık öykülerini gördüğümde aklıma direkt olarak hepsinin yalan olduğu ve hava kuvvetlerinin bu uçağı vurarak düşürdüğü geldi. buraya gelip baktığımda da herkesin benimle aynı fikirde olduğunu gördüm.
hesabın var mı? giriş yap