• hello my name is mahmut girişli bir tanıtım videosuna sahip olan okul, okulum, okulun, okulu.
  • che guevara'nın tıp fakültesinden mezun olduğu okul.
  • çevresindeki esnaflar beş para etmez. öğrenciyi soyma odaklıdırlar.
  • düne kadar hakkında bir tane bile yorum olmaması , ne kadar iyi bir üniversite olduğunu kanıtlar nitelikte
  • ispanyolca hazırlık sınıfını okuduğum okul. türkiye’deki üniversitelerde sağ-sol olaylarının yaşandığı yılların aynısını hala yaşayan ve yaşatan, boykotların ve protestoların bitmediği, ders anında içeri dalıp siyasi propaganda yapanların tonla bulunduğu köklü ama dersliklerin çağın çok gerisinde olduğu üniversite. kampüs denen bir olay yok. her fakülte ayrı ayrı yerlerde. hukuk ve mühendislik fakültelerinin binaları gerçekten tarihi ve harikulade. onun dışındaki fakülteler resmen dökülüyor. tıp fakültesi çok kaliteli eğitim veriyor. dünyanın her yerinden öğrenciler, özellikle brezilyalılar tıp fakültesinde eğitim almak için akın ediyorlar. ayrım yok transseksüel bireyler hiçbir baskı altında kalmadan rahatça eğitim görebiliyorlar. zor gerçekten çok zor, adamın burnundan getiriyorlar. hocalar sürekli zorluyorlar, iyisini yaptığın zaman daha iyisini yapman için üstünde baskı kuruyorlar. gerçekten eğitim kalitesi çok çok yüksek olan prestijli bir üniversite. zekasına güvenen varsa gitsin ebesinin bi tarafını görsün çünkü yabancı öğrencileri ciddi anlamda zorluyorlar ve asla tölerans göstermiyorlar.
  • arjantin ekonomik krizi sebebiyle geleceği tehlikede olan okul. mayıs ayı sonrasında devam edebilmeleri için gerekli bütçeleri yok.

haber

haber 2
hesabın var mı? giriş yap