• 387 günle muhatabı olmaktan kurtulduğum başlıktır. aslında "30 yaş ve üstü" demediğine göre 752 gün de olabilir, yazarken fark ettim.
  • evet gerçekten böyle bir kitle var. ancak şunu belirtmeliyim ki çok net bir şekilde üniversiteye henüz yeni başlamış ya da en fazla 1. ve 2. sınıflara falan ilgi gösteriyorlar. 3. ve 4. sınıfta artık öğrenci daha hayata atılmaya hazırlanır bir hale geldiği içindir belki de, bu iki yıl içerisinde böyle olaylar kolay kolay olmuyor. bana öyle olmuştu en azından. bir dönem, bir furya yaşıyorsunuz bunları.

ve aslında normal şartlarda olgun, çalışan bir kadının bile dibinin düşeceği adamlar bunlar. bir yandan ilgi görmenin güzelliği ile mutlu oluyorsunuz, şımarıyorsunuz ki aslında öyle adamlar için sizi mutlu etmek çocuk oyuncağı, kolay yoldan kendilerini mi tatmin ediyorlar bilemiyorum. ancak öte yandan şunu gözden kaçırmamak lazım ki o yaştaki bir adam üniversiteye yeni başlamış bir kıza aşık olamaz. enerjinize biraz tutulur, hevesi de çabucak kaçacaktır zaten. azıcık aklı olan bir kız bunu bilir, bilecektir, atom parçalamıyoruz sonuçta. en doğrusu olabildiğince hızlı bir şekilde def edilmeleri.

kampüste, şurda burda el ele diz dize takılabileceğiniz +-2 yaş grubun varken neden gidip sizin serbestliğinize, gündelik aktivitelerinize uyum bile sağlayamayacak bir adamla takılasınız ki.
  • liseli kızlara asılan 25 yaş üstü adamlarla aynı güruhtandırlar.
  • başlıkta iddia edilenin aksine, üniversite okuyan erkeklerin baş düşmanlarıdır. ortada haksız bir rekabet vardır!

alan hakimiyeti oluşturmak için erkek öğrencilerin bazı noktaları işeyerek işaretlemeleri gerekmektedir.
  • pamela bunu beğendi.
  • nasıl çekiyorlar ya o 18-22 arası bebeleri. nazı ayrı bi dert. tribi ayrı trip. konuşsan anlamayacak çok var. anlasa zaten senin yanında ne işi var :)
  • hali hazırda üniversite de okuyan kızlar; hayatı yeni öğrenmenin neşesi, sevincine sahipler. hayatı tanımıyorlar yeni öğreniyorlar. sadece sex odaklı düşünmeden bu genç beyinlerle birşeyler paylaşmak, bir şeyler öğrenmek, öğretmenin nesi kötü. ferah bir beyin benim gibi yaşlı birinin en büyük gıdası.
  • benim kitabıma göre olduğu şey:

(bkz: pedofil)

ne zaman böyle bir şey duysam zihnimde şu düşünce canlanıyor: "bu adam liseye girmeye hazırlanırken kız daha gözlerini yeni açıyordu dünyaya".

bu yüzden bence çiftler arasında en fazla 5 yaş fark olmalı, fazlası bana uygun gelmiyor. asla tercih etmeyeceğim, tercih edenleri ayıplayacağım bir şey bu.

edit: arkadaşlar hadi ben araya farkı çok koymadım örneğimde ama, burada sadece 30 küsur yaşındaki erkeklerden bahsedilmediğini hatırlatmak isterim. 50 yaşında amca da, 70 yaşında dede de "30 yaş üstü adam" klasmanına girmektedir. başlığı tekrar okuyup öyle eleştiriniz lütfen.
  • manasız bir şekilde bazılarına dert olan erkektir. kendimden 10 yaş küçük kadınla da oldum.

birisi de demişki kendi yaşıtlarını etkilemiyecek kadar ezik olduklarından. bilal'e anlatır gibi anlatayım. 30 yaş üstü kadını etkilemek, 30 yaşının altındaki kadını etkilemekten çok çok çok daha kolaydır. . kadın 25 yaşı çıvarında dış görünüşü peak noktaya ulaşır yani en güzel olduğu yaş zamanlarıdır, tabiki bu 22 olur 23 olur 25 olur....... bundan dolayı da bu kadının seçeneği, 30 yaş üstü kadından kat ve kat fazladır. seçeneği ve opsiyonları fazla olan bir kadını etkilemek, seçeneği az olandan daha zordur. 30 yaş üstü kadının seçenekleri , 30 yaş altındaki kadına göre daha azdır, bunu kıyaslamak bile ahmaklıktır.. susuzları kandırmayı devam edebilirsiniz. kendinden yaşça küçük bir kadını etkileyebilen bir adam , 30 yaş üstündeki kadını rahatça etkiler.
  • açıkçası 2 seneye yakındır devam eden mevcut ilişkim olduğundan şu an yapmyorum bunu ama ilişkim yokken ya da bir gün olmazsa ben olurum bu kişi. sözlük kızları ya da onların erkek arkadaşları bilsinler de engellesinler şimdiden beni o halde.

üniversiteli kızlar, rockerlar iyidir arkadaşlar tavsiye ederim. kaç para kazanıyorsun, araban var mı vs diye sormazlar. ıs hayatının sorunları, stresi vs. konuşulan konular arasında yoktur. şu konsere gidelim, şu festivale gidebilir miyiz, bu gece evde mi içelim dışarıda mı gibi konular konuşulur genelde. seçeceğiniz kıza ve size göre müzik, kitap, film vs. de eklenir buna. tecrübeyle sabittir. tabii asılmak hoş bir kelime değil, kimseyi rahatsız etmemek gerekir. flört diyelim biz buna.
hesabın var mı? giriş yap