• mehmet günsür ve kerem bürsin'in oynadığı çağan ırmak filmi.
  • iş gereği kaba montajını izledim; babam ve oğlum ve dedemin insanları ile birlikte çağan ırmak top 3'üne girer. büyük prodüksiyon. ışıl yücesoy, hümeyra falan zaten artık oyunculuk olayını içselleştirmiş. kamera arkası videoları da takip edebiliyorum, provasız tek seferde falan çekiyorlar. role girmek olayı yok olmuş artık onlarda, rol dizlerinin dibinde ben hazırım diye bekliyor. her şeyden öte "tecrübe" konusunda beni çok düşündüren bi film oldu bu açıdan. bazı şeyler ancak zamanla olabiliyor cidden, çabalamayla olacak iş değil. farah zeynep çok güzel bi kız, 70'ler tarzı acayip yakışmış. mehmet günsür, kerem bürsin, genç kadrosu da efsaneli filmin. mehmet günsür tecrübesi ve elektriğiyle acayip yükseltiyor kerem'i ve farah'ı. çağan ırmak zaten oyuncuya çok güzel alan bırakıyor oynaması için. 29 ekim'de (eet çarşamba günü) sinemalarda, tatil günü yapılabilecek en iyi şey izlemek olur. manitayla da gidilable aileyle de gidilable bi film olması güzel. at ajandana 1 gün önce hatırlat de bekleeee
  • fragmanı bu akşam star ana haber'de ve hemen ardından https://youtube.com/unutursamfisilda kanalından yayınlanacak
  • oyuncu kadrosuyla heyecanlandıran, fragmanıyla hayal kırıklığına uğratan film..
    uzun zamandır bekliyordum, beklentimi karşılamadı maalesef..

filmin kendisi iyidir belki de bu kız kardeşlerin aynı adama aşık olma hikayesinden kusacağız artık yeter ki aynı mevzu üzerinden giden şahane bir filmimiz de var zaten (bkz: sen ne dilersen)

sanırım ıssız adam'dan sonra beğenmediğim bir çağan ırmak filmi daha olacak ki yanılmayı çok istiyorum..
    her şeye rağmen vizyon tarihini merakla beklemekteyim..
  • fragmanı yayınlanmış ve yine beklenen çağan ırmak filmi.
  • 29 ekim'de cuma gününe denk gelmiyor. çarşamba günü de pek vizyona film girmez. unutma ihtimalim var; unutursam fısıldayın :)

fragman güzel görünüyor. sanırım iyi bir çağan ırmak filmi geliyor.
  • fragmanı beklentilerin altında kalan film.

aylar önce mehmet günsür'ün oynadığını ve yönetmenin çağan ırmak olduğunu öğrendiğimde çok heyecanlanmıştım fragmandan sonra heyecanımı kaybettim.

klişe bir konu umarım işlenişi güzel olur.yani tüm film iki kardeşin aynı adama aşık olduğu için birbirleriyle hesaplaşmalarını izleyeceksek çok kötü yorumlar gelecek hele ki müzik temalı bu filmde müzikler ön planda olmazsa büyük bir başarısızlık olur.

özetle fragmanıyla sınıfta kaldı.
  • 29 ekim cuma gününe denk geliyormuş diye umutlandıran sonra hevesimi kursakta bırakan film.

(bkz: sığ insan)
  • fragman üzerinden çağan ırmak'ın eski filmleri ile kıyaslanmaması lazım sanki..

eğer becerebilirseniz, hiç izlememiş gibi aşağıdaki babam ve oğlum fragmanını izleyin. filmin etkisinin çeyreğini bile alamazsınız.

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=qpbxv_nchf0)
hesabın var mı? giriş yap