şükela:  tümü | bugün
  • ülkemizdeki iq seviyesinin fragmanı niteliğindedir.

video
  • dugunde kiz tarafi yine olay cikaracak gibi.
  • hangisi güzel dans ediyorsa oyu ona atacaz sanirim
  • oynarken memintoları yayık gibi bir aşağı bir yukarı sallanan başı açık laikçi görünümlü ak partili teyze, bakırköy'den özel izin alarak ak parti standına yetişen eşofmanlı lsd mağduru psychedelic abi, sol eliyle bozkurt işareti yapan temel reis'in karısı safinaz'dan daha çiroz çalı bacaklı türbanlı bacı, ortadan geçerken gördüğümüz, giydiği terliğe isyan edercesine 10 ayak parmağı bağımsızlığını ilan etmiş yaşlı teyze, oryantalle horonu harmanlayan asena'nın veliahtı genç oğlan, chp standına dönülünce karşımıza çıkan halay çeken, her hoplayışta istanbul'da 3 şiddetinde zelzeleye yol açan yeşil tişört, beyaz spor ayakkabı kombiniyle michelin bebek abla, bayrak direğini tutup oyun oynayan 1 metrelik minyatür doğu perinçek dayı, yine chp'de kameranın zoom yaptığı esnada el sallayan, akp'li olduğunu sandığımız ama ikili oynadığı* anlaşılan hasan kaçan ile salvador dali'nin mezarda kemiklerini sızlatan, sürrealistlikte çığır açan müthiş video.

çok eğlenceliydi.

edit: yeni tespitler eklendi ve kesinlikle alay etme amacım yok. bu kadar güzel video izlemedim uzun zamandır.
  • tam akp icin cumleler kafamda olustu 51. saniyede olaylar degisti. memleket komple cop.
  • millet tertemiz delirdi amk. hiç kınamayın, üsküdar tüm ülkenin aynası.
  • varoluşumun en derinine inmek için denemediğim şey kalmadı; ancak böyle bir kafa hiçbir zaman yaşamadım. bir zürafanın üstünde menemen yaptığım halüsinasyonu görürken bile bu kadar aciz bir duruma düşmedim.
  • iki tarafa da "peki bize anlatır mısınız neden dans?" denmesi gereken kafalar..

enteresan..
  • gözlerin kürtaj reisi aradığı videodur. kenardan köşeden bir şekilde olaya dahil olur dedim ama yok
  • kesinlikle havalimanlarının dış hat geliş bölümünde bulunan ekranlarda sürekli replay olmalı. son yılların en iyi fragmanı. en azından gelen turistler nasıl bir ülkeye geldiklerini bilsinler.

tam stres atmalık lan.