• ruh hastası deliye üstat demek nasıl bir kafa hayret ediyorum.

edit: başlığı açan kaçmış
  • roma dondurmacısıdır.
  • bundan bir kaç yıl sonra esamesi dahi okunmayacak yunan atmığı piç ile tabii ki de dalga geçeceğiz.

engelle.
    başlıklarını engelle.
  • püsküllüoglu ile dalga gectigimizi kim söyledi?

"keske yunan galip gelseydi" ve "atatürk ingiliz ajani" gibi uydurma hikayelerle pesine insanlari takan oysa kendisi ingiliz vatandasi olan biriydi.

ayrica pardon lawrence hangi ülke vatandasiydi?
  • alay etmeyip aşağılayan, zavallı olarak gören, beş para etmez cibiliyetsiz, haysiyetsiz aşağılık bir çöp olduğunu düşünen bir kitle varsa beni de kendilerinden sayabilirler.

pezevengin teki kafasına fes geçirip, sıçar gibi salya yaya yaya üfürükçülük yapacak, götünden tarih uyduracak, hiç bir gerçeğe dayanmayan ispat edemediği zırvalarla gazi’yi aşağılayacak, bir de sonra ak götler gibi herkes bunu adam yerine koyacak.

siktirin gidin az ötede oynayın, dalyarak kadir gibiler ve ona üstad diyenler.
  • belgeye inanmayan adamı savunurken belge diyenler var kardeşim bu kişi her belgeye yalan der ve ben birinden duydum olarak kaynakçasını açıklardı. sözlü edebiyat severdi yani :)
  • dalga geçeceğiz,dirisine çok sövdük ölüsüne de söveceğiz.hiç bir şeyine saygı duymayacağız.onu üstat diyenleri aşağılayacağız.

o vatan haini,cumhuriyet ve atatürk düşmanı,hırsız dolandırıcı puştun tekiydi.geberdi gitti,bokunda boğulsun.
  • -ben kadir.
    +hangi kadir?
    -deli kadir uleyyn!

https://www.youtube.com/watch?v=hcvdnzkeoqe
  • efsane kitledir. devam edin çocuklar. patlamış mısırla dalga geçmeyenin sokağını atlar bassın.
  • ben onu ciddiye alanlarla alay ediyorum, adama bisey diyemem kendini tarihci ve üstad olarak yutturmus , yolunu bulmus bence o anlamda saygi duyulmali biraz
hesabın var mı? giriş yap