• buraya boyunu yazacak kadar yıkık olmalarından da anlayabileceğiniz gibi olmayan özgüvendir.
  • içi boş bir özgüvendir. ayrıca sözlük erkeklerinin görüldüğü üzere boylarını söyleyip kendilerini övdükleri 19173637. başlıktır.
  • sadece çocukken aileden birilerinin omzunda gezdirildiğim zaman tatmış olduğum beleş neşe kaynağı.

o bakımdan hak veriyorum millete tepeden baktığı için değişik bi' havalarda gezen insanlara. adı üstünde havada geziyorlar. "yoo hiç de bile özgüven boyla ilgili değil, tamamen başka şeylere bağlı." diye ufak atıyorlar ki biz civcivler yiyebilelim.

ayrıca sözlükte alakalı alakasız başlıklara girilmiş minyonlarca entry'e bakılırsa;
    kısa boyluları this is sparta tekmesiyle gömme (onları yererek dolaylı yoldan kendini övme) tutkusu şeklinde kendini gösteriyor bu özgüven.
  • yok öyle bir şey. hepsi kambur dururlar. ben bir göttenbacak olarak daha gündelik hayatta uzun olup üstüne bir de dik yürüyen tanımadım. hepsi toplumdan daha üstün oldukları için gizli bir utanç hali içindeler. halbüse utanması gereken bizleriz.

edit; bir kısım amsalakların özgüven ayağına mezar metrajı beyanı yaptıkları saçma sapan bir başlığa ciddi ciddi tanım girdim, üzgünüm amk.
  • 1.75 boyundayım. bendeki özgüvenin temeli boy, kilo kas kütlesi filan değil. medeni bir insan olarak doğru yerde durmayı biliyorum. bana yapılan saygısızlıklara ceza kesmiyor oluşum karşımdaki medeniyetsiz orospu çocuğundan korktuğumdan değil. devlet o piçi adam sayar 25 yıl verir bize diye karışmıyorum kimseye.
  • hsvsgvsgssbhsb. vay arkadas kimsenin söylediği dediğini tutmuyor. herkes devede de boy var deyip ilim kasmış ama altına da not düşmüş hsbsbsbsbsnnsns. tmm kardeşim çok büyüksün.
    not: kısa değilim, uzun değilim. bende kalsın, üstteki elemanlar gibi kendimizle çelişmeyelim.
  • 1.91 boya sahip 60 kilo arkadaşımda olmayan özgüvendir. uzaktan dal gibi, kırılacak gibi duruyor.
  • güç yaşatmaz uyum yaşatır. doğadan öğrendiğimiz bu 172 lik bi bruce lee çıkar karşına bir daha özgüven falan kalmaz.
  • kendi başarısı olmayan ve başarı olarak sayılmayacak bir şeyi başarı olarak gören toplumun doldurduğu içi boş özgüvendir. sadece birilerinden şans eseri aldığı genetik mirasa göre değil, yaptığı davranışlarla özgüven sahibi olabilir kişi.

ayrıca bu tarz başlıklarda boyunuzu yazmanız da komik oluyor, özgüveni olan insan fikirleriyle var olur. bir kaç sayı yazmakla olmuyor o işler.
  • 1.57 ile özgüven-boy ölçütünün ters orantılı olduğunu düşündüğüm katılmadığım önerme
    (bkz: tyrion lannister) hshshsh.
    benden çok uzun ama 'ayy sen de kısaymışsın' diyen çok uzun boylu kadın/erkek tanıdım. ergence bir yaklaşım. aslında özgüvensiz oldukları için kısa boylulara yukarıdan bakınca özgüven eksikliğini doldurmaya çalışıyorlar sanırım..
hesabın var mı? giriş yap