• sözlükte böyle bilgili, güzel insanları görünce, geleceğe dair insan bir umutlanıyor. mutlu oluyor. kendisi ile hiçbir iletişimim yok, yazdığı bilgi küpü entariler için kendisine teşekkür etmek istedim.
  • gerçekten ama gerçekten yardımsever bir yazar. hiç tanımadığı biri için hem moral anlamında destek olan hemde hastane aşamasında yardımcı olmaya çalışan saygı duyduğum ve teşekkürlerimi sunduğum yazardır ayrıca.
  • onüçüncü nesil sourberry dj'i. an itibariyle ilk yayınını yapıyor. kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
  • yazar profilinde bulunan "notlar" kısmına, warcraft +, amazon + demişim. ne için demişim bilmiyorum ama bu not'ları alan adam düzgün adamdır.
  • daha önce de kendisi ile sevgili alm est nedeniyle haberdar olunan paratiroid kanseri konusunda bir irtibatım olan, farkındalık yaratma amacındaki yazar.

bugünkü araştırmasına dayalı olarak açtığı en korkulan kanser türleri başlığına girdiğim entry üzerine ise (bkz: #56294204) nezaket göstererek bana mesaj göndermiş ve edit'lemesinde de belirttiği gibi özür dilemiştir. önemli olan karşılıklı olarak insanların birbirini doğru anlaması ve göstereceği iyi niyet.

sonuç itibariyle profesyonelce yaklaşmak durumunda kalınan çok önemli bir rahatsızlık söz konusu ve umarım bu alanda yaptığı çalışmalar da faydalı bir destek niteliği taşır. zor.
hesabın var mı? giriş yap