• şaşırtmamıştır, bu çinci tayfa böyledir. antiemperyalist takılırlar ama çokuluslu kanadalı şirketin defansına koşar adım yetişirler.
  • bir pirinç tanesi ağlıyor gözleri yaşlı!
    pekin kırmalarının açıklamalarıdır.
  • emperyalist uşağı partinin açıklamasıdır. gören de madenleri yerli sermaye çıkarıyor sanacak.

bu partiden uzak durun, bunlar vatan hainidir.
  • halk dusmanlarinin sasirtmayan aciklamasi.
  • adı vatan olan partinin vatanına sahip çıkanlara dil uzatması, oksimoron örneği.
  • vatan partisi işe yaramaz bunaklardan oluşan bir partiydi, şimdi satılmış bunaklardan oluşan bir parti oldu. akp iyi doyurmaya başladı herhalde bunları ki güzel göt yalamaya başladılar. ama çalışanlarına para vermeyi unutmasınlar, kaçırıyorlar çalışanlarını.
  • akpden daha çok endişelendiriyor bu parti beni. bi kere bunların bi etkinliğine katılmıştım ve o kadar tarihçiye az süre verip doğu perinçeke en çok vakti tanımışlardı.

adam hem aynı şeylerş geveliyor hem de benim artık gitmem gerekiyordu. salondan çıkmak için yürüdüğümde resmen ölüm sessizliği yaşandı konuklar arasında. fark ettim ki herkes benim nasıl kalkıp gitmeye cüret ettiğimi düşünüyordu.

kapıya geldiğimde ise görevli zaten çıkmak yasak dedi. ben de acil bi durum var çıkmak zorundayım diyip çıkıp gittim. perinçek'i kafalarında ilahlaştırmış manyaklar hepsi.
  • biz de tersten soralım o zaman....

seni kim fonluyor utku?
  • ülke gençliğinin 1978'de amerikan karşıtı protestolarının en yüksek olduğu bir zaman diliminde örgütünü taksim'de "rus filosu defol" mitingine çıkaran doğu perinçek'in partisidir.

o zaman da süleyman demirel'in kır atına binip "uzun yürüyüşe" çıkmıştı.
  • vatan partisi'ni devrimci ve halkçı sanan bir yazarın açtığı başlık. ne halkçısı be adam. çinci çinci. hain.
hesabın var mı? giriş yap