• çok şükür kötü günler geride kaldı artık sırada daha kötü günler var
  • 2018 tam bir sınanma senesiydi. yeni bir şehir, yeni duzene alisma cabasi. cok güzel bir yılbaşı akşamı. ardindan kızım çok ciddi bir rahatsızlık geçirdi, epey uğraştık ettik, sonrasında şükür sağlığına kavuştu ve 2018 bana en önemli şeyin sağlık olduğunu öğretti.

sonra, yine yeniden bir okula tayinim çıktı, yine yeniden bir şehre ve eve veda ettim. sonra çok güzel insanlar tanıdım. hayatın getirdiklerini kabul ettim.

2019 da ailemize iki yeni üye katıldı. onlarla yeniden bir düzen, yeni bir ev kurduk. kızım büyüdü. cok şükür iyi. kendime aşka dair yeni şanslar verdim ama olmadı. fakat bu benim için büyük bir adımdı. en azından yıllar sonra birilerini tanımak ve birilerine güvenmek adına kendime bir şans tanıdım, bir köprüyü geçtim, bir dereden atladım. yeni arkadaşlar tanıdım. tanıdıklarımı daha çok sevdim. çift rakamlı yıllardan çok korkuyorum aslında. diyebilirim ki 2019 iyi geldi be. sen de iyi gel 2020. en azından bana verdiklerini alma olur mu?
  • bi 2018 kadar leş değildi, güzel günlerim oldu ama sonuç yine hüsran. 2020de sonsuz huzuru ve sevgiyi bulurum inş
  • hayatımın en karmaşık yılıydın sen... ölümüne mutsuzluklar da yaşattın, deli gibi mutluluklar da... hatta hissizliği bile hissettirdin bana... seni unutmayacağım...
  • 2020 ye söyle senin kadar acımasız olmasın, zira dinlemeyecektir çünkü bahar döneminden termo var (bkz: termodinamik)

1 yıl sonra edit: ne dilemişiz nasıl geçti be kardeşim, gerçekten daha ne kadar kötü olabilir
  • yeni yılın amına koyayım size bir şey olmasın
  • iyiyi de kötüyü de kucakladım, daha da büyüdüm sayende.
    her şey için teşekkürler!
    artık, daha bereketli ve daha güzel sürprizlerle dolu yeni bir seneyi karşılamanın vaktidir.
  • sonuna doğru kıyak geçmiş olsa da öncesi kötü geçen bir yıl....

umarim 2020 daha planli olmasina rağmen güzel sürprizlerle geçer...
  • beni olgunlaştıran ve hayata başka bir gözle bakmama sebep olan bir yıl oldun 2019.
    sağlığın ve huzurun ne kadar önemli olduğunu düşündüğüm aynı zaman da hayatımın en güzel yazılarından birini yaşadığım bir yıl oldun.
    birçok güzel şeylerin başlangıcı ve kötü şeylerin sonu olan bir yıla veda ediyorum. umarım seni özlemem 2019...
  • sen de bir yalandan ibaretmişsin.
hesabın var mı? giriş yap