• sadece ekşi sözlükte mi böyle yoksa genel olarak bu kadar saldırganlar mı merak ettigim durum.

başlıklardaki yorumlara bakıyorum da biz et yiyenler için öyle ifadeler var ki insan hayret ediyor.

ne katilligimiz kalıyor ne canavarlıgımız ne pislik kan emici igrenç insanlar oluşumuz. hepimiz ölürsek dünyanın daha güzel olacağını düşünen de var. en kötüsü patileri kesilen köpek yavrusu başlıgında et yiyordur normaldir yazan ruh hastası var.

ne yersen ye ne içersen iç ister et ister ot ister bok ye. ama ben senden nasıl nefret etmiyorsam sen de bana bir katilmişim gibi bir tecaüzcüymüşüm gibi davranma. faşizan, nefret dolu, iftira dolu ifadelerinle insanları incitme sevgili vejetaryen kardeşim.
  • yanlış bir yargıdır.

abi saldırgan falan değiliz, değiller. şu ana kadar tanıdığım tüm vejetatyenler eli yüzü düzgün, okumuş, sakin ve medeni insanlardı. tartışmayı ses tonunu yükselterek değil, argümanlarını tane tane anlatarak kazanmaya çalılırlardı. ki zaten çoğunun saldırgan olmak gibi bir ihtiyaçları yok, çünkü dertlerini anlattıktan sonra genellikle aldıkları tepkiler 'aslında haklısın ama et bırakılmaz be abi' oluyor. bu da kişisel bir görüş olduğu için, tartışma genelde bu noktada sonlanıyor.

eğer çevrenizdeki insanlar derdini bağırarak, saldırarak ve öfke ile anlatıyorsa sorun çevrenizdedir. varoşsunuzdur. bunun vejetaryenlik ile bir alakası yok.

sosyal medya üzerinde dönen goygoylar ve art niyetli başlıkların da aranızdaki 'etobur' dostlar tarafından açıldığını gerçekten anlayamıyorsanız, dediğim gibi bu yine sizin eksikliğinizden kaynaklanmalıdır.

abi 'et yiyen insanların çok orospu çocuğu olmaso' tarzında başlıkları açacak kadar işsiz güçsüz ve gerizekalı biriyle tanışmadım ben. bunu açanlar sözlükte kendilerince 'vegan hareleti' troll başlıklar ile alay konusu haline getirmeye ve kendince eğlenmeye çalışan ergenler.

allah aşkına, koca koca adamlarsınız. bu kadar saf olmayın. vejetaryenler saldırgan mı bilmiyorum, ama çoğunluğumuz siz 'eheehhe et yömek cinöyet olm çok agresifsiniz öehheeh' dediğinizden içimizden malum karikatürdeki gibi 'yine geldi tipini' diye geçiriyoruz.

tavsiye olarak alın, çok lümpen duruyorsunuz bu şekilde davranınca. sadece internet üzerinden ya da çevresinden tanıdığı 3-5 kişi ile yargıya varmanız falan.

yapmayın.
  • amma da sallamışsınız ha... nefret vs...
  • et yemedikleri içindir, et yeseler bir kendilerine gelirler.
    (bkz: al abi snickers ye)

şaka bir yana ortalıkta trend olduğu için midir nedir böyle et yiyenlere saldıran vegan olduğu için kendini bir üst mertebe görenler de türedi. genellikle sosyal medyada oluyor böyleleri. yemiyorsan yeme hayat tarzındır da başkasına niye saldırıyorsun anlamam ya.
  • nefret dolu olduklarını düşünmüyorum, daha ziyade sevgi ve saygı dolu oluyorlar....
hesabın var mı? giriş yap