şükela:  tümü | bugün
31 entry daha
 • (bkz: keşke yunan galip gelseydi) diyen bir dondurmacının kapısında bekleyen gaza gelmiş 1 liracı tırreklerin videosu.
  tenhada sıkışınca "benim annemde türk" hatta atatürk'ün altına yatmış ben olmuşum demeye başlarlar.

  sorun bunların bu videoları çekip yayması değil sorun neyzen'in dediği gibi "ben bu dünyanın devr-i devranını, izzet-i nefsini sikeyim"

  vuracaz, o dibe vuracaz artık mecbur. yoksa yunanın altına yatmış olanların çocuklarından daha çok çıkar ortaya.
 • yazık kimin spermiyse
 • yalnızca 1 dakikamı harcayıp twitter-youtube linkleri ve açık eşgal görseli ile kanun bilgisi dahilinde şikayet ettiğim karaktersiz köpeklerin yaptığı eylemdir. 1 dakikamızı ayırarak ne kaybederiz ki?

  https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx
 • #üstad kafir pıttıkoğlu yanlız değildir.
  #anan da yanlız değildir
 • tarihle ilgili bildigi tek sey, dogum tarihi olan iki oksijen israfinin yaptigi eylem.

  cinlerim tepeme cikti durduk yere, kiligini gondiklediklerim.
 • bu tiplerin ortaya çıkma sebebi; kadir mısıroğlu, çukur tarih gibi yayınlar, cumhuriyeti ve hatta vahdettin'i es geçip 2. abdülhamit üzerinden yapılan alternatif tarih amaçlı osmanlı propagandası (bkz: #67402382).

  ilgili kanunda bunlar için başka bir prim yolu. kanun ortada (bkz: #48664619) ama onu öyle bir kullanıyorlar ki; "ohoo neler var anlatacağımız ama o kanun kalkmıyor, kalksa gör sen şenliği" havalarındalar, takipçisi bunlar gibi tiplerde ne kanunun içeriğine ne ne zaman nasıl çıkarıldığına bakmadan ağızlarına geleni sayıyorlar.

  şahsi fikrim kaldırılması yönünde (bkz: #67990644) tabi bunlar günümüz şartlarına ve asgari ahlaki, mantık ve akıl düzeyinde sebeplere dayanıyor. yoksa bu tiplerin zeka ve ahlak seviyesi mevzuya anlamaya bile müsait değil. hatta sosyal medyada laf anlatmaya çalışanlar falan oluyor, sonuç facia. elemanlar ne yakın tarih, ne kronoloji ne de savunduğu şeyler hakkında hiçbirşey bilmiyor. kendisini yalan yanlış dolduranların gazıyla ağzına geleni yazıyor. gerçeklere toslayınca daha da sinirleniyor (bkz: #71218872)

  bu açıdan mantıklı sebeplerle kalkması için benim açımdan sakınca olmayan yasayı bu tiplere karşı kullanmaktan çekinmiyorum.

  buyrun; https://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.php?subject=8

  üste yapılan hakaretin linkini alta notunuzu yazın gönderin.

  hatta bu tiplerin çoğu belediye vs memur oluyor o zaman bir taşla iki kuş oluyor. gereçekten hakettikleri bu, boşa laf tüketmeye değmez, zaten mağduruz falan diyorlar bari mağduriyetleri birşeye benzesin.
 • suratlarından pislik akan, iki adet sefil çomarın çektiği video.
 • puahhahaha eksisozlukte sok etkisi yaratmis videodur.

  nasil ani beklenmedik bir sok etkisi yarattiysa artik millet donmus kalmis, yazan yok.

  ozetle izleyemeyenler icin " anani sikeyim ataturk " diyorlar.

  e tabi sen birini bu kadar putlastirir, kutsallastirirsan birisinde cikar gacirt diye yerlestirir ortasina. oyle bon bon bakakalirsin.
 • sosyal medya ve internetin en sevdigim yanini ortaya cikarmis olan video. artik her sey kayit altinda. zamani geldiginde kanit olarak kullanilabilir. bugun hukugun islememesi hic bir zaman islemeyecegi anlamina gelmiyor.
 • twitter ve youtube hesaplarini kapatip kacmislardir.
1 entry daha