22 entry daha
  • vidyoda atatürk’e küfür eden bu haysiyetsiz piçleri elime geçirirsem ağızlarındaki tüm dişleri söküp birbirlerinin götüne sokturcam.
    cahil kalabilirsin, çevrenin etkisiyle yobazlaşabilirsin, güç odağını yalamak istiyor olabilirsin ve hatta haysiyetsiz bir orospu çocuğu dahi olabilirsin ama sokakta ya da başka bir yerde benim karşıma çıkarsan ananı götünden sikerim.
    bu sözlerim sadece bu iki orospu evladına değil atatürk’e küfür ve çeşitli hakaretlerle, kendisini itibarsızlaştırmaya çalışan tümorospu çocuklarınadır.
    kimseyi tehdit etmiyorum amacım sadece atatürk’ü itibarsızlaştırmak için girilen bu yarışa bireysel tepki koymaktır. atasını, vatanını ve cumhuriyetini seven her bireyin yapmassı gereken de budur. bu parazitler atatürk ün adını ağzına aldıkları anda basın tekmeyi kıçlarına ki anlasınlar papucun pahalı olduğunu.
  • beni çok meraklandıran bir eylem. acaba hayatlarında değil bir kitap, uzunluğu 10 cümleyi geçen herhangi bir yazıyı okumuşlar mıdır?
  • (bkz: keşke yunan galip gelseydi) diyen bir dondurmacının kapısında bekleyen gaza gelmiş 1 liracı tırreklerin videosu.
    tenhada sıkışınca "benim annemde türk" hatta atatürk'ün altına yatmış ben olmuşum demeye başlarlar.

sorun bunların bu videoları çekip yayması değil sorun neyzen'in dediği gibi "ben bu dünyanın devr-i devranını, izzet-i nefsini sikeyim"

vuracaz, o dibe vuracaz artık mecbur. yoksa yunanın altına yatmış olanların çocuklarından daha çok çıkar ortaya.
  • yazık kimin spermiyse
  • ülkenin kurucusuna başkomutanına küfür etmek bu kadar kolay olmamalı. devlet büyük cezalar vermezse devamı gelecektir.

son zamanlarda atatürk'e yapılan sistemli saldırılardan birisi.
  • #üstad kafir pıttıkoğlu yanlız değildir.
    #anan da yanlız değildir
  • atatürke küfür edenlerin hakaret edenlerin cezasını bulmasını dilemekle beraber atatürkü ne severim nede sevmem benim için bi anlam ifade etmiyo yani ne sağcılar kadar nefret ederim ne solcular kadar büyütürm gözümde

ama anlamadığım bişey var atatürkü koruma kanunu diye bişey biraz saçma değilmi yahu? ne bilim şu an içeriğinide bilmiyorum yanlışlık olmasın ama ülkemizi kurduğu kurtardığı içinmi böyle eğer öyleyse bizim esnaf yusuf emmiyi koruma kanunuda çıkartalım nede olsa organik yumurta satıyor halka yani bence faydalı
  • tarihle ilgili bildigi tek sey, dogum tarihi olan iki oksijen israfinin yaptigi eylem.

cinlerim tepeme cikti durduk yere, kiligini gondiklediklerim.
  • bu tiplerin ortaya çıkma sebebi; kadir mısıroğlu, çukur tarih gibi yayınlar, cumhuriyeti ve hatta vahdettin'i es geçip 2. abdülhamit üzerinden yapılan alternatif tarih amaçlı osmanlı propagandası (bkz: #67402382).

ilgili kanunda bunlar için başka bir prim yolu. kanun ortada (bkz: #48664619) ama onu öyle bir kullanıyorlar ki; "ohoo neler var anlatacağımız ama o kanun kalkmıyor, kalksa gör sen şenliği" havalarındalar, takipçisi bunlar gibi tiplerde ne kanunun içeriğine ne ne zaman nasıl çıkarıldığına bakmadan ağızlarına geleni sayıyorlar.

şahsi fikrim kaldırılması yönünde (bkz: #67990644) tabi bunlar günümüz şartlarına ve asgari ahlaki, mantık ve akıl düzeyinde sebeplere dayanıyor. yoksa bu tiplerin zeka ve ahlak seviyesi mevzuya anlamaya bile müsait değil. hatta sosyal medyada laf anlatmaya çalışanlar falan oluyor, sonuç facia. elemanlar ne yakın tarih, ne kronoloji ne de savunduğu şeyler hakkında hiçbirşey bilmiyor. kendisini yalan yanlış dolduranların gazıyla ağzına geleni yazıyor. gerçeklere toslayınca daha da sinirleniyor (bkz: #71218872)

bu açıdan mantıklı sebeplerle kalkması için benim açımdan sakınca olmayan yasayı bu tiplere karşı kullanmaktan çekinmiyorum.

buyrun; https://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.php?subject=8

üste yapılan hakaretin linkini alta notunuzu yazın gönderin.

hatta bu tiplerin çoğu belediye vs memur oluyor o zaman bir taşla iki kuş oluyor. gereçekten hakettikleri bu, boşa laf tüketmeye değmez, zaten mağduruz falan diyorlar bari mağduriyetleri birşeye benzesin.
  • şimdi ben senin ana küfür etsem kadir mısırı ne olur?
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap