şükela:  tümü | bugün
31 entry daha
 • vidyoda atatürk’e küfür eden bu haysiyetsiz piçleri elime geçirirsem ağızlarındaki tüm dişleri söküp birbirlerinin götüne sokturcam.
  cahil kalabilirsin, çevrenin etkisiyle yobazlaşabilirsin, güç odağını yalamak istiyor olabilirsin ve hatta haysiyetsiz bir orospu çocuğu dahi olabilirsin ama sokakta ya da başka bir yerde benim karşıma çıkarsan ananı götünden sikerim.
  bu sözlerim sadece bu iki orospu evladına değil atatürk’e küfür ve çeşitli hakaretlerle, kendisini itibarsızlaştırmaya çalışan tümorospu çocuklarınadır.
  kimseyi tehdit etmiyorum amacım sadece atatürk’ü itibarsızlaştırmak için girilen bu yarışa bireysel tepki koymaktır. atasını, vatanını ve cumhuriyetini seven her bireyin yapmassı gereken de budur. bu parazitler atatürk ün adını ağzına aldıkları anda basın tekmeyi kıçlarına ki anlasınlar papucun pahalı olduğunu.
 • (bkz: keşke yunan galip gelseydi) diyen bir dondurmacının kapısında bekleyen gaza gelmiş 1 liracı tırreklerin videosu.
  tenhada sıkışınca "benim annemde türk" hatta atatürk'ün altına yatmış ben olmuşum demeye başlarlar.

  sorun bunların bu videoları çekip yayması değil sorun neyzen'in dediği gibi "ben bu dünyanın devr-i devranını, izzet-i nefsini sikeyim"

  vuracaz, o dibe vuracaz artık mecbur. yoksa yunanın altına yatmış olanların çocuklarından daha çok çıkar ortaya.
 • yazık kimin spermiyse
 • bu iki orospu çocuğuna sorsan biz türk'üz derle amına kodumunun arap yalamaları sizi. sizin akıl hocanız olan feslinin anasının amına koyayım.
 • yalnızca 1 dakikamı harcayıp twitter-youtube linkleri ve açık eşgal görseli ile kanun bilgisi dahilinde şikayet ettiğim karaktersiz köpeklerin yaptığı eylemdir. 1 dakikamızı ayırarak ne kaybederiz ki?

  https://www.egm.gov.tr/sayfalar/ihbar.aspx
 • #üstad kafir pıttıkoğlu yanlız değildir.
  #anan da yanlız değildir
 • tarihle ilgili bildigi tek sey, dogum tarihi olan iki oksijen israfinin yaptigi eylem.

  cinlerim tepeme cikti durduk yere, kiligini gondiklediklerim.
 • bu tiplerin ortaya çıkma sebebi; kadir mısıroğlu, çukur tarih gibi yayınlar, cumhuriyeti ve hatta vahdettin'i es geçip 2. abdülhamit üzerinden yapılan alternatif tarih amaçlı osmanlı propagandası (bkz: #67402382).

  ilgili kanunda bunlar için başka bir prim yolu. kanun ortada (bkz: #48664619) ama onu öyle bir kullanıyorlar ki; "ohoo neler var anlatacağımız ama o kanun kalkmıyor, kalksa gör sen şenliği" havalarındalar, takipçisi bunlar gibi tiplerde ne kanunun içeriğine ne ne zaman nasıl çıkarıldığına bakmadan ağızlarına geleni sayıyorlar.

  şahsi fikrim kaldırılması yönünde (bkz: #67990644) tabi bunlar günümüz şartlarına ve asgari ahlaki, mantık ve akıl düzeyinde sebeplere dayanıyor. yoksa bu tiplerin zeka ve ahlak seviyesi mevzuya anlamaya bile müsait değil. hatta sosyal medyada laf anlatmaya çalışanlar falan oluyor, sonuç facia. elemanlar ne yakın tarih, ne kronoloji ne de savunduğu şeyler hakkında hiçbirşey bilmiyor. kendisini yalan yanlış dolduranların gazıyla ağzına geleni yazıyor. gerçeklere toslayınca daha da sinirleniyor (bkz: #71218872)

  bu açıdan mantıklı sebeplerle kalkması için benim açımdan sakınca olmayan yasayı bu tiplere karşı kullanmaktan çekinmiyorum.

  buyrun; https://www.ihbarweb.org.tr/ihbar.php?subject=8

  üste yapılan hakaretin linkini alta notunuzu yazın gönderin.

  hatta bu tiplerin çoğu belediye vs memur oluyor o zaman bir taşla iki kuş oluyor. gereçekten hakettikleri bu, boşa laf tüketmeye değmez, zaten mağduruz falan diyorlar bari mağduriyetleri birşeye benzesin.
 • suratlarından pislik akan, iki adet sefil çomarın çektiği video.
 • puahhahaha eksisozlukte sok etkisi yaratmis videodur.

  nasil ani beklenmedik bir sok etkisi yarattiysa artik millet donmus kalmis, yazan yok.

  ozetle izleyemeyenler icin " anani sikeyim ataturk " diyorlar.

  e tabi sen birini bu kadar putlastirir, kutsallastirirsan birisinde cikar gacirt diye yerlestirir ortasina. oyle bon bon bakakalirsin.
3 entry daha