• internetinin hiç 3g hızında olduğunu görmediğim sikimsonik operatör. sürekli h yazıyor mobil veriyi açınca amk.
    bir de internet paketiniz bitince size başka bi internet paketi aldırmıyor götler. o cinslik de bi onlarda var. lan 15 lira gibi kol böreği kıvamında bi fiyat biçmişsin 1 gb internete, onu da vermiyosun lan. ne ayaksın?
    bana aveayı özletti yemin ederim.
  • adamı avea ya ve hatta tövbeler bozdurup turkcell e dönmeye zorlayan gsm firması.
  • bu ismi görünce içimde kaçma içgüdüsü oluşmuştur bir kaç anımı paylaşayım hattı ilk aldığım gün sağ olsunlar bana hiç bir işlemi sms kullanarak yapma özgürlüğü tanımadılar dedim ilk gündür 6 ay öyle geçip gitti her iş için müşteri hizmetlerini aradım birde müşteri hizmetleri vardır ki evlere şenlik ararsın arkadan bir gürültü gelir ama buda başarıdır hangi sese odaklansan ne alattığını çok net anlayabilirsin birde yapamayacakları işlerin altına girerler internetde kredi kartı bilgilerinizi değiştirirsiniz hat kilitlenir dersiniz ne oluyor yine hiç bir işlem yapamıyorum ararsınız yine müşteri hizmetlerini yok efendim öyle oldu yok böyle oldu size masal anlatmaya başlarlar tam dersiniz her şey bitti mms ayarları lazım olur mesajla istersiniz gelmez müşteri hizmetlerini 4 kere ararsınız yok yok yok kimse size mms ayarı yollamaz öyle kalırsınız yani rezilliktir birde turkcellden geçmişseniz kalitesizliği daha iyi anlarsınız uzak durulması gereken hat adıdır
  • avea'dan iyi turkcell'den kötü bir çekim kalitesine sahip operatör. son 1,5 yıl içinde 3 operatörü de kullanmış biri olarak söylüyorum bunu. vodafone ile bulunduğunuz yere bağlı olarak, gün içinde arada sırada çekmediği oluyor. android'deki grafiğe bakarak söylüyorum bunu. gün içinde 4-5 tane kırmızı çizgi oluyor tabloda. turkcell hep yeşil. arama yapmadan önce sinyal göstegesine bir göz atmak şart. turkcell'de böyle bir sıkıntı yok. avea'dan hiç bahsetmiyorum bile.

internet hızı olarak da turkcell'den geri olduğunu söyleyebilirim. avea ile kıyaslama yapamayacağım çünkü avea'da internete edge ile bile bağlanamadım.

son olarak yurtdışı tarifeleri epey mantıklı görünüyor.
  • numarasını taşıyan abonelere kıyak geçen ama uzun yıllardır vodafone kullanan abonelerine üvey evlat muamelesi yapan dev şirket. ulan illaki hattımımı taşıyım yada yeni numaramı alayım. kardeşim bende istiyorum 500 dk+5000 sms + 1 gb internet. yok illaki hattını taşıcaksınki yararlanabilesin yada fahiş fiyatlar ödeyeceksin. avea'mı kullanalım illaki onumu istiyorsunuz ?
  • yil olmus 2013 hala kapsma alani reklami yapan firma.ulan sen ankaranin gobeginde internet hizmeti veremiyorsun ki cekim gucun olsa ne yazar.avea nin ara ara 3g ye bile ulasabildigi bolgede adamlarda edge in bile cekmesi mucize.
    bir de 8 yillik avea hattimi bunlarin red paketine tasidim aklimi skeyim.en kisa zamanda avea ya donecegim.
  • kapsama reklamı yapan ama anadolu nun naçizane illerinde internete girilemeyen telefondur.
  • linkteki adreste büyük bir köy ve jandarma karakolu var, ayrıca bir tatil beldesi. 3g sorgusu yaptığımda bölgede 3g kullanılabileceğimi söylüyor, baz istasyonu görüş mesafesinde, fakat ne hikmetse edge bağlantıyı anca kurabiliyorum, onun hızı da 5kb'snyi geçmiyor ve sürekli kesiliyor. böyle bir kapsama alanı vardır işte. siz anca reklama para yatırın he mi gülüm?
  • kredi kartımdan fazla para çekip iade etmeyip iç eden adi dolandırıcı gsm operatörü.. temmuz ayında yaklaşık 135 tl'lik bir fatura borcum vardı. bu borcumu müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartım ile ödedim. bankadan kredi kartımın ekstresini kontrol ettiğimde 135 tl'lik borcum 2 kez çekilmiş. konu ile ilgili tekrar müşteri hizmetlerini aradım. bu tutarın genel müdürlüğe fax çekersem tutarın iban numara ile hesabıma havale edeceklerini söylediler.

genel müdürlüğe tutarın iadesi için fax çektim fakat herhangi bir bilgilendirme yapmadılar. herhangi bir muhatap bulamadım. yanlış yapan vodafone ama bu yanlışına karşılık beni bu işle uğraştırıyorlar. benim bildiğim herhangi bir online sistemde yanlış çekilen tutar tespit edildikten sonra aynı kanaldan(kredi kartı iadesi ile) iade edilir. bu gibi sistemsiz çalışan operatörleri tercih etmeyin. sorumsuzluğunun ötesinde müşterisi ile ilgisi sıfır. hattımı en yakın zamanda kapattıracağım fakat fazla çekilen tutar var. bu kadar dolandırıcı bir firma görmedim. ayrıca her yerde çekmiyor. turkcell e geçmeyi düşünüyorum.
  • turkcell 3g'nin ve vinn'ın tam çektiği köyümde edge ile bile bağlantı kuramayan telekominikasyon şirketi.he gülüm he git dondurmacı efeyle takıl sen,ama altyapıya yatirim yapma.
hesabın var mı? giriş yap