• yemin ediyorum midem bulanıyor artık. kadına, hayvana, yolda duran ağaca bile şiddet uygulayan insanlarla yaşamaktan bıktım usandım. her gün sol tarafta bu haberleri görmekten yoruldum. allah belanızı versin be.
  • ağzından allah kitap lafı düşmez, namus diye ortalığı ayağa kaldırır, vatansever, milliyetçi olarak kendisini tanımlar. toplum içerisinde ahlak abidesi imajı çizer, muhakkak cumaya gider ve haram yemez. (yersen)
    bunların müslümanlığı toplum içerisinde. kimse yokken bir köpeğe bile tacevüz eder, ordan çıkıp milli irade naraları atmaya devam eder.

edit : imla

t: bir hayvana tecavüz ederek öldüren yaratık.

edit 2: özelden mesaj atıp küfredenler , okuduğunu anlamaktan aciz sığırlar tarafından din düşmanı ilan edilmişim. ha birde pınar'in katili de atatürkçü'ydü diyenler var.
  • bir köpegi tecavüz ederek öldürdügü söylenen kisi.
    ınstagramda bu kisi ile alakali postlar dolasiyor ancak kaynak bulamadim. ınstagram sayfasi da yorumlara kapali ama ulasilabilir durumda. reis sevdalisi belli ki. ınanmak istemiyorum. gercekten inanmak istemiyorum. bir köpek sana ne hissettirebilir ya nasil kararmis ruhun nasil akli dengeni kaybetmissin de normal biri gibi aramizda dolasmissin. ınsan oglu nasil bir cirkinlik potansiyeline sahip.
  • kapatmadığı instagram profiline göre türkiye gençlik ve spor teşkilatı’nda genel başkan yardımcısı ve kızılelma ocakları eğitim kültür ve yardımlaşma hareketi’nde teşkilât başkanı.

güncelleme 1: an itibariyle profile erişilemiyor.
    güncelleme 2: profilindeki paylaşımları incelerken bu erişim sorunuyla karşılaşmıştım. az çok profili gözünüzde canlandırın diye tüm paylaşımlarını yüzeysel sunan şu ekran alıntısını paylaşayım: ibb.co
  • ya sizin ben ölmüşlerinizi, evde bekleyenlerinizi, gelmişimizi, geçmişinizi. bu nedir abi? bu nedir? bunları doğrayacaksın bunları var ya. bunlara allah’ından bul desen önce allah’ı bulmaları gerek.
  • köpeği sikip öldürecek kadar ne yaşadın be insan ?
    tayyip erdoğan sevdalısı türkiye gençlik federasyonu bilmem ne başkanı şahıs.
    her postunda allahtan kitaptan bahsediyor.

kabahatler kanunu kapsamında bir miktar para ödeyip serbest kalacak birazdan. sonra görevine devam edebilir.

ruh hastası pezevenk.

edit: serbest kalmış. bir kere de şaşırt be ülkem. dışarısı orospu çocuğu kaynıyor muhteşem adalet sistemimiz sayesinde.
  • arkadaşının kendisine emanet ettiği köpeğini, çığlıklar içerisinde tecavüz ederek öldüren bir adet insan müsveddesidir. adını herkes bilsin, öğrensin ki insan içine çıkacak yüzü bir daha bulamasın.
  • alçaktır haysiyetsizdir.. bir cana bir köpeğe hallenecek kadar nasıl bir yoklukta kaldın ulan.. yaşattığını yaşamadan ölme sakın..!!!!
  • aşağılık pislik, yaşattığını yaşamadan ölme şerefsiz herif
hesabın var mı? giriş yap